07Şubat

Kadınlar Boyundan Öpülmekten Hoşlanır Mı ?


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Boyundan Öpülmekten Hoşlanır Mı ?

Kadınları Boyundan Öpülmekten Hoşlanır Mı ?


Sponsorlu Bağlantılar

Evet Kadınlar boyundan öpülmekten hoşlanıyorlar. Kadınların boyunlarından öpülmekten son derece haz alıyorlar. The Art Of Kissing ( Öpüşme Sanatı ) adlı kitabın yazarının yani William Cane 100.000 insanın öpüşme tekniklerini araştırdı ve sonucda kadınların %96 ‘sının boyundan öpülmeden hoşlandıkları sonucuna vardı. Çoğu erkek kadınların boyundan öpülmekten hoşlanmadıkları kanısında olurken % 10 luk kısımı ise partnerini boyundan öpmeyi aklından geçiriyor.

Tecrübelere dayanarak yazılmış bir yazıdır. Sonuç olarak boyundan gerekli süre öptüğünüz kız arkadaşınız ne kadar karşı durursa dursun size mutlaka karşılık verecektir.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Defne Joy Foster Öldü başlıklı makalemizde defne joy foster, defne joy foster neden öldü ve defne joy foster öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

boyundan öpmek (257),boyundan öpme teknikleri (86),boyundan öpmek video (71),kadını boynundan öpmek (55),boyundan öpmek video izle (54),kızı boynundan öpmek (46),kadınları boynundan öpmek (41),boyun öpmek (41),kadının boynunu öpmek (41),kadinlarin boynunu öpmek (38),boyundan öpüşme (38),boyundan öpme video (36),boyun öpme (29),kızın boynunu öpmek (21),boyun öpme video (21),
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın