DOLAR: 4.65 TL
EURO: 5.42 TL

2012 Ramazan Bayramı Mesajları – Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

5 yıl önce

2012 – Resimli

Facebook ve Twitter‘da paylaşabileceğini, Cep telefonunuzdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel resimli ve resimsiz mesajları sizler için derledik.  2012 Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı) ne zaman diye soran arkadaşlar olacaktır. Bildiğiniz gibi 2012 Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ) 19/20/21 Ağustosgünleri olacak. 30 Günlük orucun mükafatı olarak Allah-u Teala’nın bizlere sunduğu bu bayramda hepimiz büyüklerimizi ziyaret edip, küslükleri aradan kaldırmak için çabalayalım. Birbirinden güzel  için yazının devamına bakınız ;

Konuyu beğendiyseniz, konu altında bulunan Paylaş / Ekle bölümünden Facebook zaman tünelinizde paylaşabilirsiniz.

2012 Ramazan Bayramı Facebook, Twitter Resimli Mesajlar

2012 Ramazan Bayramı En Güzel Mesajlar

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

[pro-player width=’480′ height=’370′ type=’video’ image=’https://www.celkaraman.com/wp-content/uploads/2012/08/bayram-mesajlari4.jpg’]https://www.celkaraman.com/wp-content/uploads/2012/08/ramazan_bayrami.flv[/pro-player]Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. elif dedi ki:

    malazgirtten herkesin bayramını kutlar nice bayramlara

  2. ahmet efe dedi ki:

    Tüm müslüman aleminin arefe günü mübarek olsun. Ramazan bayramını en içten kutlar kazasız belasız geçirme dileğiyle

Yorum Yaz


Yukarı Çık