DOLAR: 4.09 TL
EURO: 5.00 TL

Avea’dan faturasız hatlar için yeni bal tarifeleri Kampanyası

6 yıl önce

Avea’dan faturasız hatlar için yeni bal tarifeleri Kampanyası

Avea‘dan yeni bir tarife yeni bir kampanya yeni bir yenilik. Avea Faturasız hatlar için Bal Gibi Paket kampanyasını başlattı.

Her yöne dakika ve her yöne sms kullanan faturasız avea kullanıcıları için bir hayli avantajlı olan avea bal paketlerinin detayları şöyle;

Sadece 20TL’ye her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS, 250 MB internet ya da sadece 30 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS, 500 MB internet.

Avea bal paketlerine üye olmak için avea bayilerine gidebilirsiniz veya sms ile bu paketlerden faydalanabilirsiniz.

Sms ile bal paketlerine üye olmak için:

 • Paketleri Katlayan tarife, Standart Tarife ve Faturasız Ofis Tarifeleri hariç olmak üzere tüm faturasız tarife kullanıcıları SMS yoluyla satın alabileceklerdir.
 • Bal 250 Paketini 250, Bal 500 Paketini almak için ise 500 yazıp 2070e ücretsiz kısa mesaj göndererek satın alabileceksiniz.
 • Paketinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Dilerseniz Bal 250 Paketi için IPTAL 250, Bal 500 Paketi için ise IPTAL 500 yazıp 2070e göndererek iptal edebilirsiniz.
 • Paket iptal edildiğinde mevcut dakika, SMS ve internet haklarınızdan kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket aynı ay içinde birden fazla satın alınabilecektir.

Bal paketinizi iptal etmek içinse;

Bal 250 Paketini IPTAL 250, Bal 500 Paketi için ise IPTAL 500 yazıp göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal ettikten sonra kalan haklarınızı paket geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. muhammet dedi ki:

  Sadece konusma paketide olsa iyi olur sms interneti olmayan bazen annemize babamiza aliyoruz hat ve onlar internet ve smsden anlamiyorlar bence sadece konusma paketi olsa mesela yikilan paket gb ayda 19 tlye 500 dk tessekkurler.

 2. oğuzhan kadir erdağ dedi ki:

  Ben yurtdışına çıktım ve paketi iptal etmeden önce kontör yükledim .Yüklediğim kontörler hemen bal tarifesi oldu .Fakat bu tarifedeki dakika ve sms’lerimi yurtdışında kullanamıyorum .Ne yapmam gerekiyor?
  Yüklediğim parayı geri alabilir miyim?

 3. Celal Karaman dedi ki:

  Bunun için müşteri hizmetlerini aramalısınız

Yorum Yaz


Yukarı Çık