DOLAR: 4.65 TL
EURO: 5.42 TL

Turkcell Sınırsız İnternet Paketleri

5 yıl önce

Turkcell Sınırsız İnternet Paketleri

turkcell bi numaram,turkcell bi numaram kampanyasina nasıl kayıt olurum

Turkcell internet paketleri ile sizlerde sınırsız internet keyfini cepten, bilgisayarınızdan veya tabletinizden yaşayabilirsiniz. Turkcell’in sınırsız internet paketleri ile sınırsız internet kullanabilirsiniz. paketleri 2 ana kategori olmak üzere 4 kategoride müşterilerine sunuluyor. Turkcell’in 1 GB adil kullanım kotalı olmak üzere 2 seçenekli, 4 GB adil kullanım kotalı olmak üzere 2 seçenekli paketi bulunmaktadır. Bu paketlerde bulunan hız limitleri adil kullanum kotasına kadar normal seviyede, kotayı geçtikten sonra belirli bir seviyeye düşmektedir. Turkcell 1 Gb sınırsız, paketleri hakkında detaylı bilgiler için yazının devamına bakınız ; 

1 GB Sınırsız – 25 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 1 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 7.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, SINIRSIZ1GB yazıp 2222′ye gönderin.

1 GB Sınırsız – 30 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 1 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız ​43.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, ​TURBO1GB yazıp 2222′ye gönderin.

4 GB Sınırsız – 40 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 4 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 7.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, SINIRSIZ4GB yazıp 2222′ye gönderin.

4 GB Sınırsız – 45 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 4 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 43.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, TURBO4GB yazıp 2222′ye gönderin.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık