29Mart

Vodafone Arayana Dinlet Servisi


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Arayana Dinlet Servisi

Vodafone Teknosa’da 1000 TL’lik indirim çeki

Vodafone ArayanaDinlet Servisi ile sizi arayan kişilere sevdiğiniz bir parçayı,seçtiğiniz komik skeçleri çalarken dinletebilirsiniz.Üstelik  yeni abone olanlara ilk bir ay ücretsiz! Abone olmak için hemen “ABONE” yazıp 7060’a ücretsiz gönderin.


Sponsorlu Bağlantılar

ArayanaDinlet Servisi’nin ek özellikleri:

  • Farklı kişilere (eşlerine,arkadaşlarına,patronlarına) ayrı şarkılar tanımlanabiliyor.
  • Haftanın farklı günlerinde veya günün farklı saatlerinde arayanlara farklı şarkılar dinletilebiliyor.
  • Müzik kutusu oluşturarak her aramada farklı şarkı dinletilebiliyor.
  • İstenilen şarkılar ArayanaDinlet olarak hediye edilebiliyor. Üstelik Kasım ayı sonuna kadar hediye edilen tüm şarkılar da ÜCRETSİZ!
  • ArayanaDinlet Servisi’nin abonelik ücreti aylık 2,5 TL olup ilk kez abone olan faturalı ve faturasız hat abonelerimize ilk ay servis ÜCRETSİZdir. Alınan tüm içeriklerin kullanım süresi 6 aydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Aramalar:

Arayana Dinlet (618),vodafone arayana dınlet (193),VODAFONE RİNGA (179),vodafon rınga (175),ARAYANADİNLET COM (171),vodafone arayana dınlet müzikleri (165),vodafon çalarken dinlet (74),www arayanadinlet com (58),vodafone arayana dinlet servisi (54),vodafone ringa nasıl yapılır (53),vodafone arayana dinlet şarkıları (43),vodafone çalarken dinlet şarkıları (39),vodafone çalarken dinlet servisi (38),vodafone ringa değiştirme (36),arayana dinlet vodafone (34),
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın