DOLAR: 5.29 TL
EURO: 6.04 TL

YGS’de Görev Almak İçin Ne Yapılır ?

5 yıl önce

YGS’de Görev Almak İçin Ne Yapılır ?

osym_ygs

ÖSYM Sınavlarında Görev Almak için nereye nasıl başvuru yapabilirim sorularına yanıtlar verebilmek amacıyla çeşitli kaynaklardan derlemiş olduğumuz bilgileri Siz değerli Öğretmenlerimiz için paylaştık.
ÖSYM’nin yapmış olduğu sınavlarda görev almak isteyen Öğretmenler Mebsis kişisel bilgiler modülünün bulunduğu yerde yeni eklenen ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum kutucuğunu işaretleyip kayıt yapmaları gerekmektedir. Genel bilgiler sayfasının ortalarında yer alan, “ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum” seçeneğini işaretleyin ve sonrada Kaydet tuşuna basın.
Bu güncellemeyi yapmayan öğretmenler sınavlarda görev alamayacakları gibi kutucuğu işaretleyip kayıt yaptıranların da sınavlarda görev alacağınız anlamına gelmemektedir.
Yapılan açıklamalarda Bu alan sadece ÖSYM görevli işlemleri sistemindeki kurum ve ünvan bilgilerinizin güncel olmasını sağlayacaktır ifadeleri yer almaktadır.

ÖSYM: Yaptığımız duyuruları yakından takip edebilmeniz ve uygulamalarımız hakkında bilgi vermek amacıyla, kurumumuz sosyal medya üzerinden de hizmet vermeye başlamıştır. Başkanlığımıza ilişkin gelişmeleri https://www.facebook.com/OSYMbaskanligi ve https://twitter.com/osymbaskanligi adreslerinden izleyebilirsiniz.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık