DOLAR: 4.77 TL
EURO: 5.51 TL

2017 Yeni Yıl Kutlama Mesajları ve Tebrik Kartları

6 yıl önce

Kutlama Mesajları ve Tebrik Kartları

Yeni yıl için geri sayım başladı. 2017 Yeni yıla girerken sevdiklerinize akrabalarınıza arakdaşlarınıza facebookdan veya telefondan mesajlar gönderip tebrik kartları iletmek istiyorsanız sizlere 2017 Yeni yıl mesajlarımızı ve 2017 yeni yıl tebrik kartlarımızı öneriyoruz. 2017 yılına girerken sevdiklerinize atacağınız bir mesaj veya göndereceğiniz bir tebrik kartı ile gayet mutlu edebileceğiniz aşikar.. Yeni yıla girerken celkaraman.com olarak sizlere ve hazırladık. İşde 2017 yılı için seçmiş olduğumuz cep telefonu ve facebook mesajları ;

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2017 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu yıllar!

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu yıllar!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

 

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

2017 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2011 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin… İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice yıllara!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

 

2017 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Yeni yıl bizlere kutlu olsun… Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, basari ve mutluluk dolu olsun…

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu yıllar!

 

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle en içten sevgilerimle.

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2009’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim

 

Yeni yılda; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… Mutlu yıllar!

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

 Bir önceki yazımız olan Arthemia Tema Resim Ekleme Çözümü başlıklı makalemizde Arthemia Tema özel alan ekleme, Arthemia Tema Resim ekleme ve Arthemia Tema Resim sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. tülay dedi ki:

    ya bu ne be

Yorum Yaz


Yukarı Çık