DOLAR: 4.65 TL
EURO: 5.42 TL

Ak Parti Yeni şarkısı sözleri ve yeni sloganı

5 yıl önce

sözleri ve yeni sloganı

Ak Parti 30 Eylül 2012 Pazar günü Ankarada yapacağı kongre için hazırlıklarını son sürat devam ettiriyor. Ankara’da düzenlenecek olan kongre de Ak Parti yeni şarkısını ve sloganını da tanıtacak. Ak Parti’nin yeni sloganı ve şarkı sözlerine ulaşmak için yazının devamına bakınız.

Sözümüz söz, durmak yok, yorulmak yok. Özümüz öz, durmak yok, yorulmak yok. Haykıralım duysun dünya, AK Parti işte burada” sözleriyle başlıyor.

AK Parti’nin 30 Eylül Pazar günü, Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak 4. Olağan Büyük Kongresi.AK Parti yönetimi ana ve yeni sloganı, “Büyük millet, büyük güç, hedef 2023″ olarak belirledi.

Kongrede, AK Parti’yi 2023′e taşıyacak kadro belirlenecek. Ana sloganın yanı sıra kongrede ana renk olarak da mavinin kullanılacağı belirtildi. AK Parti yönetimi, kongrede sadece Türk bayrağı ile AK Parti bayrağına izin verecek, bunun dışında herhangi bir şey taşınmayacak. AK Parti, kongre şarkısını da belirledi.Bir önceki yazımız olan WordPress Yeni yazı ekleme düzeni Html, Görsel Sorunu başlıklı makalemizde WordPress, WordPress yeni yazı ekle ve WordPress yeni yazı ekle html görünmüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Ak Parti Yeni şarkısı sözleri ve yeni sloganı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık