03Temmuz

Kangal Pitbul dövüşü


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kangal

kangal

Köpek dövüşlerine her ne kadar karşıda olsam bu dövüş kaçmaz : ) nü izlemek için yazının devamına bakınız. Türk Kangalı ile Amerikan Pitbulu

İllegal yapılan köpek dövüşleri bir suçtur. Lütfen Bu suçu işlemeyiniz. Resmi olarak yapılan köpek dövüşlerini savunuyoruz. Ve bu sporun sadece resmi kurallar dahilinde yapılmasını temenni ediyoruz.

Asla tasvip etmediğim bir olay,bir katliamı kim izlemek isterki..


Sponsorlu Bağlantılar

zavallı hayvancıklar birbirlerine parçalatmak için kızıştırıldıkları halde genede insanoğluna kuyruk sallıyor ve öfkesinin en şiddetli anında bile ona itaat ediyor.
va esefa
güya bizim kangal sizin pitbulu döver fanatikliği anlatılmış ama
video insanoğlunun en vahşi hayvandan bile vahşi olduğunun kanıtı efenim.Zevk için vahşet.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan WordPress Son sürüm 2.9.1 başlıklı makalemizde WordPress indir, WordPress son sürüm ve wordpress son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

kangal pitbul dövüşü (1230),pitbul dövüşleri (1197),it dövüşü (927),kangal dövüşleri (827),it dövüşleri (537),pitbul dövüşü (514),kangal pitbul dövüşleri (492),kangal pitbul kavgası (387),kangal dövüşü (354),pitbul kavgasi (347),PİTBULDÖVÜŞÜ (293),pitbull dövüşleri (279),kangal pitbul (272),kangal pitbul dövüşü izle (240),kangal pitbull dövüsleri (230),
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın