29Ocak

Meb ve ÖSYM ‘de Görev Alan Öğretmenlerin Ücretleri


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Meb ve ÖSYM ‘de Görev Alan Öğretmenlerin Ücretleri

Meb ve ÖSYM 'de Görev Alan Öğretmenlerin Ücretleri

Milli Eğitim Bakanlığı ve ÖSYM tarafından yapılan merkezi sistem sınavlarında görev alan öğretmenlere ödenecek 2010 ücretleri belirlendi.


Sponsorlu Bağlantılar

Ösym sınavlarında öğretmene 91 TL, MEB sınavlarında 43 TL, AÖF sınavlarında ise 143 TL ödenecek.

Eğitim çalışanlarının görev yaptıkları sınavlardaaldıkları ücretler arasında büyük farklılıklar vardır. ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda görev alan salon başkanları 112 TL gözetmenler ise 93TL ücret alırken, Anadolu Üniversitesi AÖF Sınavlarında ise salon başkanları 90 TL, gözetmenler ise 80 TL ücret almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı Merkezi Sistem Sınavlarında (MSS) ise ücretler şu şekildedir:


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan WordPress Son sürüm 2.9.1 başlıklı makalemizde WordPress indir, WordPress son sürüm ve wordpress son sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

OSYM GÖREVLENDİRME (201),ösym görevlendirme ücretleri (169),ösym görevli ücretleri (108),ÖSYM Görev ücretleri (100),öss görevlendirme (94),ösym de görev alacak öğretmenler (63),ösym görev alacak öğretmenler (60),ösym görevlendirmeler (57),2012 ösym görevli ücretleri (54),ÖSYM de görev alan öğretmenler (43),ÖSYM ÖĞRETMEN GİRİŞİ (35),ösym görevi (32),osym öğretmen görevlendirme (31),ösym görev işletim sistemi (31),ösym görev (21),
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın