30Temmuz

Muğla Fethiye Yamaç Paraşütü Yaparken İmana Gelen Adam Videosu


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Fethiye Yaparken İmana Gelen Adam Videosu

Muğla Fethiye Yamaç Paraşütü Yaparken İmana Gelen Adam Videosu


Sponsorlu Bağlantılar

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde heyecan ve seven turistlerin yamaç yapmak için geldiği Babadağ’dan geçtiğimiz günlerde yamaç paraşütü pilotu Hikmet Feridun Keleş ile birlikte atlayan ve isminin olduğu öğrenilen kişinin yaşadığı korku, paraşüte bağlanan kamerayla saniye saniye görüntülendi.

Yamaç paraşütüyle bin 900 metre yüksekten kendisini boşluğa bırakan kişinin kamerayla kaydedilen ve korkuyla bağırdığı anları yansıtan görüntüleri, sosyal paylaşım sitelerinde ilgi odağı oldu. Mithat isimli kişinin görüntülerde, ”. Allahım yarabbim. . ” diye attığı çığlıklar, gökyüzünde yankılanıyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan WordPress 3.1 Kategori Hatası Çözümü başlıklı makalemizde kategoriye girince anasayfaya, simple tags eklentisi ve WordPress hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

YAMAÇ PARAŞÜTÜ YAPAN ADAM (463),yamaç paraşütünde imana gelen adam (209),paraşütte imana gelen adam (147),FETHİYEDE İMANA GELEN ADAM (119),yamaç paraşütü video (116),yamaç paraşütü izle (112),yamaç paraşutü imana gelen adam (90),paraşütte bağıran adam (76),PARAŞÜT İZLE (73),paraşüt videoları (54),ımANA GELEN PARAŞÜTÇÜ (53),gökyüzünde imana gelen adam (39),yamaç paraşütünde bağıran adam (38),yamaç paraşütü bağıran adam (34),yamaç paraşütü yaparken imana gelen adam (32),
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın