DOLAR: 4.08 TL
EURO: 4.98 TL

Kablosuz Ağ Bağlantısı Geçerli Bir ip Yapılandırmasına Sahip Değil Sorunu ÇÖZÜMÜ

Kablosuz Sahip Değil Sorunu ÇÖZÜMÜ

Windows 7 kullanıcıları başta olmak üzere microsoftun saçma sapan bir problemi ile daha uğraşıyoruz. Bilgisayarınızda yaptığınız bir güncelleme işi ya da yüklediğiniz bir program sonrasında karşılaşılan bu problem ile internete girmeye çalıştığınızda şu sorunla karşılaşıyorsunuz ” Kablosuz Ağ Bağlantısı Geçerli Bir ip Yapılandırmasına Sahip Değil ” . Bu sorunun çözümünün bir çok yolu var. Sizlere sunacağım yöntemleri adım adım uygularsanız sorunun çözümüne ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Öncelikle Ağ Bağlantılarını açın ;

Bunun için bilgisayarınızın ağ bağlantısının olduğu kısım yani interete bağlı olduğunuzu ya da internete bağlanırken hata aldığınız simgenin üzerini sağ tıklayıp  Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç’ı seçin.  Daha sonra açılan pencere de sol tarafta Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir’e basın. Açılan Pencerede Kablosuz ağ kullanıyorsanız Kablosuz Ağ seçeneğini yoksa Yerel Ağ seçeneğini sağ tıklayıp özellikler seçeneğini seçin. Açılan Pencerede ise IPV4’e çift tıklayıp IP adresini otomatik al’ı seçin.

RESMİN ORJİNALI İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZBir önceki yazımız olan iPad 3 Resimleri - iPad 3 Görüntüleri Çıktı başlıklı makalemizde iPad 3, iPad 3 çıkış tarihi ve iPad 3 görüntüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kablosuz Ağ Bağlantısı Geçerli Bir ip Yapılandırmasına Sahip Değil Sorunu ÇÖZÜMÜ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mert dedi ki:

    bunlar zaten otomatik ama yinede bağlanmıyor

  2. emingultekin dedi ki:

    yok buda çözüm olmadı zaten ayarlar dediğiniz gibi

  3. talıhsız dedi ki:

    zaten otamatık ama baglanmııyoooooooooooo

Yorum Yaz


Yukarı Çık