21Şubat

Kablosuz Ağ Bağlantısı Geçerli Bir ip Yapılandırmasına Sahip Değil Sorunu ÇÖZÜMÜ


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kablosuz Sahip Değil Sorunu ÇÖZÜMÜ

Windows 7 kullanıcıları başta olmak üzere microsoftun saçma sapan bir problemi ile daha uğraşıyoruz. Bilgisayarınızda yaptığınız bir güncelleme işi ya da yüklediğiniz bir program sonrasında karşılaşılan bu problem ile internete girmeye çalıştığınızda şu sorunla karşılaşıyorsunuz ” Kablosuz Ağ Bağlantısı Geçerli Bir ip Yapılandırmasına Sahip Değil ” . Bu sorunun çözümünün bir çok yolu var. Sizlere sunacağım yöntemleri adım adım uygularsanız sorunun çözümüne ulaşabileceğinizi düşünüyorum.


Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Ağ Bağlantılarını açın ;

Bunun için bilgisayarınızın ağ bağlantısının olduğu kısım yani interete bağlı olduğunuzu ya da internete bağlanırken hata aldığınız simgenin üzerini sağ tıklayıp  Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç’ı seçin.  Daha sonra açılan pencere de sol tarafta Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir’e basın. Açılan Pencerede Kablosuz ağ kullanıyorsanız Kablosuz Ağ seçeneğini yoksa Yerel Ağ seçeneğini sağ tıklayıp özellikler seçeneğini seçin. Açılan Pencerede ise IPV4’e çift tıklayıp IP adresini otomatik al’ı seçin.

RESMİN ORJİNALI İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan iPad 3 Resimleri - iPad 3 Görüntüleri Çıktı başlıklı makalemizde iPad 3, iPad 3 çıkış tarihi ve iPad 3 görüntüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

kablosuz ağ bağlantısı geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil (1981),yerel ağ baglantısı geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil (699),geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil (494),kablosuz ag baglantisi gecerli bir ip yapilandirmasina sahip degil sorunu (443),kablosuz ağ bağlantısı geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil çözüm (417),wifi gecerli bir ip yapılandırmasına sahip değil (389),ip yapılandırması (387),yerel ağ bağlantısı geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil çözüm (250),ip yapılandırmasına sahip değil (208),wifi geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil windows 8 (188),ip yapılandırması sorunu (187),geçerli ip yapılandırmasına sahip değil (186),geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil sorunu (170),geçerli ıp yapılandırması (160),wireless network connection geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil (143),
 Yazının Etiketleri  
  • mert
  • 12 Kasım 2013

  bunlar zaten otomatik ama yinede bağlanmıyor

  • emingultekin
  • 24 Aralık 2013

  yok buda çözüm olmadı zaten ayarlar dediğiniz gibi

  • talıhsız
  • 1 Haziran 2014

  zaten otamatık ama baglanmııyoooooooooooo

 1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın