30Eylül

Windows 8 Nasıl Kurulur ? Windows 8 Nasıl Format Atılır ?


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Kurulur ? ?

Windows 8 daha çıkmadan yankıları çıkmaya başladı. Windows 7 çıkalı çok uzun zaman olmadı fakat Microsoft yeni silahı olan Windows 8’i piyasaya sürdü. Windows Vista’nın hemen arkasından Windows 7’nin çıkması bilgisayar kullanıcılarını ve Microsoft firmasını gerçekten rahatlatmıştı. Başarısız bir proje olan Windows Vista sanırım yeni bir bilgisayar ile birlikte satın alınmak zorunda bırakılmasaydı bu işletim sisteminden Microsoft bir kuruş para yiyeyemezdi. Windows 7 ilaç gibi geldi. Hem hız bakımından hem performans bakımından hem de kullanım kolaylığı bakımından oldukça güzel bir işletim sistemiydi. Windows 8 ile bu hız ve performansın devamını diliyoruz. Şimdi gelelim Windows 8 kurulumuna, daha dorusu aklınızdaki Windows 8 ‘e nasıl format atılır ya da sorularının cevabını vermek istiyorum. Resimli ve detaylı Windows 8 kurulumunu anlatacağım sizlere.

 

Aşşağıdaki Resimleri Adım Adım incelerseniz işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 8’de aynı Windows 7 gibi Harici disklerden, Flash belleklerden ya da DVD cd ‘sinden format işlemini gerçekleştirebiliyor.


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Yerli Otomobil Fiyatı Belli Oldu başlıklı makalemizde yerli otomobil, yerli otomobil fiyatı ve yerli otomobil ismi hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

windows 8 format nasıl atılır (810),windows 8 format atma (644),windows 8 nasıl format atılır (225),windows 8 format atma resimli (169),windows 8 format indir (154),win 8 format atma (144),windows 8 nasıl kurulur (115),windows 8 e nasıl format atılır (115),windows 8 format (109),format nasıl atılır windows 8 (88),windows 8 format nasıl atılır resimli (82),windows 8 format atmak (80),windows 8 e format atmak (58),windows 8 e format atma (55),win 8 nasıl format atılır (52),
 Yazının Etiketleri  
  • Veli çiftçi
  • 15 Aralık 2012

  Ben kurmaya çalışıyorum ama işlemciniz uyuşmuyor diyor işlemcim intel(R) dual core E5500 2.80ghz 2.79ghz lütfen yardımcı olurmusunuz?

 1. Bios’ta CPU ayarlarında execute bit support seçeneğini enabled yapın ya da Execute Bit Support seçeneği için bios güncelleyin.

  • Selçuk Türk
  • 24 Şubat 2013

  ürün anahtarı olmadan format atma şanşımız yokmu ?

 1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın