DOLAR: 5.48 TL
EURO: 6.22 TL

Windows 8 Nasıl Kurulur ? Windows 8 Nasıl Format Atılır ?

Nasıl Kurulur ? Nasıl Format Atılır ?

Windows 8 daha çıkmadan yankıları çıkmaya başladı. Windows 7 çıkalı çok uzun zaman olmadı fakat Microsoft yeni silahı olan Windows 8’i piyasaya sürdü. Windows Vista’nın hemen arkasından Windows 7’nin çıkması bilgisayar kullanıcılarını ve Microsoft firmasını gerçekten rahatlatmıştı. Başarısız bir proje olan Windows Vista sanırım yeni bir bilgisayar ile birlikte satın alınmak zorunda bırakılmasaydı bu işletim sisteminden Microsoft bir kuruş para yiyeyemezdi. Windows 7 ilaç gibi geldi. Hem hız bakımından hem performans bakımından hem de kullanım kolaylığı bakımından oldukça güzel bir işletim sistemiydi. Windows 8 ile bu hız ve performansın devamını diliyoruz. Şimdi gelelim Windows 8 kurulumuna, daha dorusu aklınızdaki Windows 8 ‘e nasıl format atılır ya da sorularının cevabını vermek istiyorum. Resimli ve detaylı Windows 8 kurulumunu anlatacağım sizlere.

 

Aşşağıdaki Resimleri Adım Adım incelerseniz işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 8’de aynı Windows 7 gibi Harici disklerden, Flash belleklerden ya da DVD cd ‘sinden format işlemini gerçekleştirebiliyor.Bir önceki yazımız olan Yerli Otomobil Fiyatı Belli Oldu başlıklı makalemizde yerli otomobil, yerli otomobil fiyatı ve yerli otomobil ismi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Veli çiftçi dedi ki:

    Ben kurmaya çalışıyorum ama işlemciniz uyuşmuyor diyor işlemcim intel(R) dual core E5500 2.80ghz 2.79ghz lütfen yardımcı olurmusunuz?

  2. admin dedi ki:

    Bios’ta CPU ayarlarında execute bit support seçeneğini enabled yapın ya da Execute Bit Support seçeneği için bios güncelleyin.

  3. Selçuk Türk dedi ki:

    ürün anahtarı olmadan format atma şanşımız yokmu ?

Yorum Yaz


Yukarı Çık