01Şubat

Spor Ayakkabıları ve Converse Nasıl Temizlenir Yıkanır


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Spor Ayakkabıları ve Converse Nasıl Temizlenir Yıkanır

Spor Ayakkabıları ve Converse Nasıl Temizlenir Yıkanır


Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz renk spor ayakkabıları converse tarzı ayakkabılar gerçekten karizmatik bir görüntü katmaktadır giyinen kişiye. Peki bu ayakkabıların giyilmesi kadar temizlenmesininde önemi yokmudur ? Tabiki bir tomar para verdiğiniz ayakkabınızı temizlemeniz gerekir. Fakat beyaz olmasından dolayı bir süre sona ayakkabınızı ne kadar da silseniz üzerindeki lekeler geçmeyecektir. Bunun için çeşitli yöntemler vardır. Çok fazla kirlenmemiş lekelenmemişse sıcak suya batırılmış deterjanlı bir bezle ayakkabınızı silebilirsiniz.Bunun haricinde sakıncalı olduğu söylensede en etkili yöntem çamaşır makinesine atmaktır. Ama bu ayakkabı üreticileri tarafından sakıncalı bir durum olarak görünmektedir. Peki çamaşır makinesine ayakkabı atacaksanız hangi derecede ve nasıl yıkamanız gerekmektir bunun için ise detaylı bir bilgi sunacağım sizlere.

?
_ Ayakkabıların bacıklarını çıkardıklarından sonra çamaşır makinesine atınız.
_ Ayakkabılarınızı maksimum 50 derecede ve kısa programda yıkayınız.

Eğer converse ayakkabınız var ise şunu sölemeliyim ki converse ayakkabılar çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra her yıkamada rengi soluyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Son Aramalar:

ayakkabı beyazlatma (248),beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir (207),spor ayakkabı nasıl temizlenir (192),beyaz ayakkabı nasıl temizlenir (185),beyaz spor ayakkabı temizliği (125),superga nasıl temizlenir (117),beyaz converse nasıl temizlenir (113),converse beyazlatma (103),converse nasil yikanir (99),spor ayakkabı nasıl yıkanır (96),beyaz ayakkabı temizleme (92),ayakkabı nasıl beyazlatılır (87),converse nasıl temizlenir (78),ayakkabı nasıl yıkanır (69),ayakkabı nasıl temizlenir (66),
 Yazının Etiketleri  
  • sertap
  • 21 Haziran 2013

  kırmızı superga ayakkabı makinede yıkanabilr mi?

 1. Ayakkabınız zarar görebilir

  • Duygu dürmüş
  • 3 Ekim 2013

  Fred perry makinede yıkanır mı

 1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın