DOLAR: 4.09 TL
EURO: 5.00 TL

EFES İrsaliye Fatura

9 yıl önce

Sürüm: 1.0.6
Firma: ÇESESA Bilgisayar Uzmanlık Ltd
Boyut: 8.1 Mb
Lisans: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil: Türkçe
İşletim: Windows XP/Vista
Kısıtlama: 21 gün

Tanıtım:
Üreticiden: İrsaliye programı ile kesilir ve ayrı olarak kesilir. Stok takibi yapılır. İstenirse sadece irsaliye kesilir.
Aynı faturada %0, %8 ve %18 gibi çeşitli KDV oranları ile faturada kesilir. İrsaliyeye ve faturaya istediğiniz gibi açıklayıcı not yazma olanağınız vardır.

İrsaliye ve fatura kağıtları cilt, tam boy delikli ve yarım boy delikli kağıt olabilir. İsterseniz şeritli yazıcı, isterseniz mürekkepli yazıcı ve isterseniz lazer yazıcı kullanırsınız. EFES İrsaliye Fatura programı Windows uyumlu her marka yazıcı ile kullanılır.
Bu irsaliye programında standart irsaliye ve fatura ayarları vardır. Ama siz isterseniz kendi irsaliye ve fatura ayarlarınızı kendiniz yaparsınız.
Stokları hatasız ve süratli yazabilmek için, isterseniz barkod okuyucusu kullanırsınız. EFES İrsaliye programı ile isterseniz stok kontrol işlerini de yaparsınız. Stok rezervasyonu yapma ve konsinye stok takibi olanağı vardır.
Bu irsaliye programında çeşitli raporlar vardır. Aldığınız ve ödediğiniz KDV raporu, kar zarar raporu, envanter, stok ekstresi ve depo sayımı raporunu bir düğmeyi tıklayarak alırsınız. Çeşitli seçimler yaparak istediğiniz her bilgiyi elde edersiniz.

Acemilerin bile kullanacağı kadar kolay bir irsaliye programıdır. Her ekranda yardım düğmesi vardır Tıkladığınızda o ekranda neyi nasıl yapacağınızın açıklaması karşınıza gelir. Destek her an yanınızdadır.

EFES İrsaliye Fatura programı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Aynı program ile birden fazla firmanın işleri ayrı-ayrı yapılabilir.

Denemesi bedava. Beğenirseniz lisans ücreti 199 TL+KDV. .

>>> Programı İndir <<<EFES İrsaliye Fatura Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık