DOLAR: 4.77 TL
EURO: 5.51 TL

Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı özeti golleri 03 Mart 2012

6 yıl önce

Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı özeti golleri 03 Mart 2012

Spor Toto Süper Lig’in 29.Hafta Maçlarında Fenerbahçe Gençlerbirliği maçını izleyeceğiz. 03 Mart Cumartesi akşamı karşılaşıyorlar.Kadıköy Spor Kompleksi stadında oynanacak olan maç saat 19.00 da başlayacak.Fb Gençlerbirliği Maçını Lig Tv canlı olarak yayınlayacak.

Spor Toto Süper Lig’in 29. Haftasında oynanacak olan 02 Mart Cuma günü satışa çıkacak. Biletler, Biletix satış kanallarından 01-02 Mart 2012 Perşembe-Cuma günleri saat 10:00’dan itibaren sadece FB Bonus kart sahiplerine, 02 Mart 2012 Cuma gününden itibaren ise genel satışa sunulacak.Maç günü metro ile stada ulaşım, stat kapıları ve bilet satış gişeleri saat 16.00’da hizmete açılacak.

Kadın ve 16 Yaş Altı Çocuk Biletleri
Fenerbahçe Gençlerbirliği maçında Türkiye Futbol Federasyonu talimatı gereği aşağıda belirtilen koşullarda kadın ve çocuk seyircilerine müsabakadan bir gün önce sadece 02 Mart 2012 Cuma günü 10.00-17.00 saatleri arasında “TFF Kadın ve Çocuk Gişesi” yazılı stat gişesinden ücretsiz bilet tahsisi yapılacaktır. Kadıköy Spor Kompleksi’nde “Kadın ve Çocuk” seyircilerimiz için Doğu Tribünü 116 ve 216 No’lu bloklar ayrılmıştır.

Bilet Temin Koşulları
Maçları ücretsiz seyredecek Kadın ve 16 Yaş altı taraftarlarımız ücretsiz biletlerini sadece 02 Mart 2012 Cuma günü Kadıköy’da yer alan ilgili gişeden TC kimlik belgeleri fotokopilerini vermek kaydıyla alabileceklerdir. 2012 yılına kadar 01.01.1996 tarihinde veya daha sonra doğmuş çocuklar, 16 Yaş altı çocuklar olarak kabul edilmektedir.

1. Kadın ve 16 yaş altı taraftarlarımız biletlerini gişeden T.C. kimlik fotokopilerini göstererek alacaklar ve maç günü 16 yaş altı çocuklar yanlarında ebeveynleri ile stada giriş yapacaklardır, (biletleri olsa dahi 16 yaş altı çocuklar tek başlarına giriş yapamayacaklardır),
2. Veliler soyadı tutmak kaydıyla çocuğunun kimlik fotokopisini göstererek yanlarında çocuğu olmadan da maçtan bir gün önce gişeden bilet alabilirler,
3. Çocuğunu bırakamayacağını söyleyerek söz konusu tribünlere bedava biletle veya sadece çocuğunun bileti ile girmek isteyen erkek velilere kesinlikle izin verilmeyecektir.

Taraftarlarımızın Spor Toto Süper Ligi müsabakalarında sorun yaşamamaları için yukarıda belirtilen talimatlara uyulması konusunu önemle belirtiriz.

Engelli Biletleri:
Engelli biletleri için Fenerbahce.org’daki elektronik formun doldurulması gerekmektedir. Bu formu dolduran ilk 030 kişiye engelli bileti sağlanacaktır (84 engelli, 88 x 2 Tekerlekli Sandalye ve refakatçisi). Formu ilk dolduran 030 kişinin listesi resmi sitede kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Engelli biletleri ücretsiz olarak 02 Mart 2012 Cuma günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Kadıköy Spor Kompleksi yol üzerinde bulunan bilet gişesinden dağıtılacaktır. Sadece resmi sitede adı açıklanan kişilere verilecek olan biletleri almak için Başbakanlık Özürlü Kimlik Kartı’nın bir fotokopisini getirmek mecburidir.Bir önceki yazımız olan Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözüm başlıklı makalemizde youtube, youtube an error ve youtube hata hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık