DOLAR: 4.04 TL
EURO: 4.98 TL

2013 Yeni Renault Clio 4 Resimleri ve Özellikleri

5 yıl önce

2013 Yeni Resimleri ve Özellikleri

Fransız otomobil üreticisi Firma Renault, baştan aşşağı yenilediği Clio‘nun ilk resimlerini resmi internet sitesinde yayınladı.

Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin baskılarına rağmen Haziran ayından itibaren 200 milyon Euro yatırım ile Türkiye’de üretilmeye başlanan Clio 4 ‘un ilk gösterimi yarın yani 4 temmuz ‘da Cenevre’de gerçekleşecek.

Renault Firması 2012 yılı için Clio 4 yılı olacağını söylüyor. Yeni Clio’da başlangıç motoru 113 beygir www.celkaraman.com gücündeki 1.2 litre TCE olacak. Daha fazla teknik detay ve fotoğrafın yarın yayınlanması bekleniyor.

Araç için dizel ve benzinli motor seçenekleri düşünülmekte. Yeni teknolojinin kullanılacağı motorda üç silindirli 0,9 litre hacimli güç ünitesi bulunacak ve bu ünite 91 PS güç üretebilecek.

2013 Yeni 2013 Yeni ve 2013 Yeni Renault Clio 4 Videosu için yazının devamına bakınız ;

Clio HB Türkiye’de 10 Ekim 2012 tarihinde 29.490TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

2013 Yeni Renault Clio 4 TANITIM VİDEOSU

[pro-player width=’480′ height=’380′ type=’video’ image=’https://www.celkaraman.com/wp-content/uploads/2012/07/2013-Renault-Clio-4-Official-3.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=xn8v0_0fACo[/pro-player]2013 Yeni Renault Clio 4 Resimleri ve Özellikleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. erdinç garip dedi ki:

    2013 son fırsatından yararlanıp clio 1,2 benzinli joy serisi araç aldım kullanımı yakıtı sürüş rahatlığı çok güzel fakat gelgelelim içi seni dışı beni yakar hikiyesi gibi bir olayla karşılaştım, benim aldığım araç beyaz renkte araçı alalı tam 1,5 ay oldu aracın boyasının üstünde toplu iğne başı kadar küçük noktacık halin de küf çıkmaya başladı buda beni aşırı derecede rahatsız ediyor bu konu ile servisiyle görüştüm bana dış etkenden kaynaklandığını söylediler fakat bu konu hakkında bulunduğum ilçede nekadar beyaz clio varsa hepsinin üstü aynı, birde satışı yapan firmanın showromunda bulunan araçda dahil hepsinde aynı sorun var. bu arabayı satarken diş etkenlere karşi yağmur çamurda bu araçı paketleyip eve kaldırın diyerekten mi satıyorlar ben anlamadım.bu konu hakkında istanbul uda aradım ilgileneceklerini söylediler servisinede baş vuralaı üç haftadan fazla oluyor istanbul dan mühendisler sprey göndereceklermiş diye söylediler bu konu hakkında bana bu ayın sonuna kadar geçerli bir sonuç elde edemezlerse aracın değiştirilmesini talep edecem eğerki problem çıkartırlarsada gerekli hertürlü yasal hakkımı kullanacağım ne bu aracı sattıran ana bayii nede servisi kusura kallmasınlar ben bu araca 32,500 tl para verdim benim sokağa atacak param yok.Diğer firmalar ford, nissan, kia. fiat vs. gibi firmalarda beyaz araç çıkardılar onların arabaları neden diş etkenden etkilenmiyor. Yoksa o araçlardan alanlar yağmurlu sisli çamurlu havalarda arabalarını paketleyip evine mi katıyor bunuda en kısa zamanda soracam.

Yorum Yaz


Yukarı Çık