04Eylül

Aslan Kral Oyuncuları Atv Yeni Dizisi Kadrosu


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncuları Atv Yeni Dizisi Kadrosu


Oya Başar, Şafak Sezer, Evrim Akın ve Metin Yıldız’ın başrolleri paylaştığı ‘Aslan Kıral’ adlı komedi dizisi çok yakında atv’de başlıyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Dizide Oya Başar’ın canlandırdığı kayınvalide ile Şafak Sezer’in oynadığı içgüveysi damadın eğlenceli çekişmesi anlatılıyor.

BAŞAR YİNE KAYNANA

Sabah’ın haberine göre, geçtiğimiz yıllarda ‘Benim Annem Bir Melek’ adlı dizide geliniyle anlaşamayan bir kaynanayı canlandıran Oya Başar, bu kez damadı ‘Aslan’ı, kızına uygun bir eş olarak görmeyen bir anneyi oynuyor. Güzel oyuncu Evrim Akın ise Başar’ın canlandırdığı kayınvalidenin, hostes olma hayalleri kuran kızı rolünde… Bu projede yer almaktan çok mutlu olduğunu belirten Şafak Sezer, “Herkesin ailecek keyif alarak izleyeceği bir dizi olacak” dedi.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Subdomain şeklinde kategori eklentisi - WordPress başlıklı makalemizde kategori biçimi, subdomain ve wordpress eklenti hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

aslan kral oyuncuları (7100),aslan kral dizi oyuncuları (1195),aslan kral dizisi oyuncuları (1116),Aslan Kıral oyuncuları (656),aslan kral oyuncu kadrosu (592),atv aslan kral oyuncuları (359),aslan kral oyuncular (308),aslan kral atv oyuncuları (258),aslan kral dizi oyuncu kadrosu (253),aslan kral dizisi (240),aslan kral dizisi oyuncu kadrosu (193),aslan kral dizi müzigi indir (183),alemin kralı dizi müziği boxca (170),aslan kraldaki oyuncular (149),aslan kral dizi (148),
 Yazının Etiketleri  
  • akın
  • 26 Ekim 2011

  çok komik ve güzel bir film

  • ali
  • 26 Ekim 2011

  oyuncu kadrosu süper

  • evrim
  • 12 Kasım 2011

  aslan kral disindeki evrim akınla adşız ablam canım ablam sana canımı veririm

 1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın