16Ağustos

Show TV Kelime Oyunu Yarışması Başvuru Formu


Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Show TV Başvuru Formu

top_kelimeoyunu

Türkiye’nin en çok izlenen bilgi yarışmalarından olan Kelime Oyunu yarışması yeni sezonda yeni kanalı ile izleyicilerle buluşuyor. Kelime Oyunu yarışması bu sezon SHOW TV ekranlarında olacak. Kelime oyununda yarışmacılar bilgileri ile yarışrken aynı zamanda para kazanıyorlar. Bu yarışma ile sizlerde bilgilerinize güveniyorsanız para kazanabilirsiniz. Show TV ‘de yayınlanacak olan Kelime oyunu yarışması saat 18:15 ‘de hafta içi her gün yayınlanacaktır. Kelime oyunu Yarışması Başvuru Formu linki aktif olur olmaz konumuza eklenecektir.


Sponsorlu Bağlantılar

Yarışma için henüz site üzerinde bir başvuru formuna yer verilmedi ancak ilerleyen günlerde yer verilecek ve siz de yarışmaya başvurabileceksiniz.
Güler yüzü ve sempatik sunumu ile izleyicisinin gönlünü kazanan İhsan Varol artık Show Tv ekranlarından Türkiye’ye seslenecek. Hafta içi her gece 00:30′da tekrarları yayınlanacak yarışma, Show TV’ye yeni bir ışık katacak.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Subdomain şeklinde kategori eklentisi - WordPress başlıklı makalemizde kategori biçimi, subdomain ve wordpress eklenti hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Aramalar:

show tv kelime oyunu başvuru (16),
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın