DOLAR: 4.65 TL
EURO: 5.42 TL

Show TV Kelime Oyunu Yarışması Başvuru Formu

4 yıl önce

Yarışması Başvuru Formu

top_kelimeoyunu

Türkiye’nin en çok izlenen bilgi yarışmalarından olan yeni sezonda yeni kanalı ile izleyicilerle buluşuyor. bu sezon SHOW TV ekranlarında olacak. Kelime oyununda yarışmacılar bilgileri ile yarışrken aynı zamanda para kazanıyorlar. Bu yarışma ile sizlerde bilgilerinize güveniyorsanız para kazanabilirsiniz. Show TV ‘de yayınlanacak olan Kelime oyunu yarışması saat 18:15 ‘de hafta içi her gün yayınlanacaktır. Kelime oyunu Yarışması Başvuru Formu linki aktif olur olmaz konumuza eklenecektir.

Yarışma için henüz site üzerinde bir başvuru formuna yer verilmedi ancak ilerleyen günlerde yer verilecek ve siz de yarışmaya başvurabileceksiniz.
Güler yüzü ve sempatik sunumu ile izleyicisinin gönlünü kazanan İhsan Varol artık Show Tv ekranlarından Türkiye’ye seslenecek. Hafta içi her gece 00:30′da tekrarları yayınlanacak yarışma, Show TV’ye yeni bir ışık katacak.Bir önceki yazımız olan Subdomain şeklinde kategori eklentisi - WordPress başlıklı makalemizde kategori biçimi, subdomain ve wordpress eklenti hakkında bilgiler verilmektedir.

Show TV Kelime Oyunu Yarışması Başvuru Formu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık