DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Kızları Etkilemenin Yolu Nedir? Kızlar Neden Etkilenir?

Kızları etkilemenin tek bir yolu yok. Bir çok yolu var fakat burada önemli olan kızları sizin nasıl etkileyebileceğinizdir. Yani her erkek, kızları farklı şekilde etkiler ve sevgili olur. Fakat sizin bir etkileyici bir tarzınız yoksa veya kızları nasıl etkileyebileceğinize dair bir bilgi birikiminiz yoksa aşağıda yazılan bilgileri okuyabilirsiniz. Kızların nasıl ve nelerden etkilendiklerini detaylı bir şekilde olmasa da özetle genel olarak hepsinden bahsettik.

Kızları etkilemenin ilk yolu bakımdır. Bakımlı bir erkek her kızı etkileyebilir. Yani saçlarınız, kıyafetleriniz, ayakkabılarınız ve diğerleri. Bunlar 1 kız için oldukça önemlidir. Aksesuarı bol bir şekilde kullanmamanızı öneririz. Zira aksesuar kullanmak eski de kaldı diyebiliriz. Aksesuar yerine daha çok diş bakımınıza, el bakımınıza, saç bakımınıza dikkat etseniz daha güzel olur. Dişlerinizi daima fırçalayın ve beyaz bir şekilde gözüktürün. Saçlarınızı modaya uygun olarak tarayın ve şekil verin. Tırnaklarınızı uzatmamaya çalışın ve tırnak içleri daima temiz olsun.

Bunun haricinde birde tabii giyiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Giyiminizi de modaya uygun bir şekilde yapmanız gerekiyor. Giyimden sonra da karşınıza çıkacak diğer sorun vücut yapınızdır. Sağlam, görkemli ve kaslı bir vücuda sahipseniz bir kızı alt etmemenizin imkanı yok diyebiliriz. Spor yaparak ve kilonuzu koruyarak daima formda kalın. Spor sadece kızlarda etkili değil sağlığınızda da büyük derece etkilidir.Bir önceki yazımız olan Defne Joy Foster Öldü başlıklı makalemizde defne joy foster, defne joy foster neden öldü ve defne joy foster öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızları Etkilemenin Yolu Nedir? Kızlar Neden Etkilenir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık