DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Sevgiliyi Üzmeden Ayrılma Yolları

Sevgilinizden ayrılmayı düşünüyorsanız belki bu konu içerisinde sizlere yardımcı olabiliriz. Seviyorsunuz fakat onunla bu işlerin yürümeyeceğini anladınız veya tipe göre yargılayan bir insan olduğunuz için tipini pek fazla sevmediniz onu üzmeden ayrılmak istiyorsunuz diyelim. Bu durumda ne yapmak gerekir? ? Eğer merak ediyorsak aşağıda sizler için bu konuyu derinlemesine ele alacağız.

Sevgilinizden ayrılmak için ilk önce onu bir alıştırın. Eskisine göre daha soğuk bir şekilde yaklaşın ve ona kırmadan da olsa ters ters cevap vermeyi deneyin. O zaten bir süre sonra patlak verecek ve bu konuyla alakalı olarak seninle konuşmak isteyecek. Eğer konuşma zamanında siz ona bir şeyler söyler yani ondan ayrılmak istediğinizi söylerseniz büyük ihtimal orada ilişkiniz son bulacaktır. Ona güzel şeyler söyleyerek ayrılmayı deneyin. ”Onun çok iyi birisi olduğunu, başka birilerine ait olduğunu. Ona alışamadığınızı” söyleyin. Bu şekilde yine ayrılabilirsiniz.

İleriye giderek sakın ona karşı hislerinizi abartmayın. Yani kötü hislerinizi ona aktarmayın. Onun güzel olmadığını veya başka birisinde gönlünüzün olduğunu söyleyerek asla üzmeyin. Emin olun siz bunları ona söylerseniz belki de büyük bir depresyon içerisine girecektir. Tipe göre kimseyi yargılamamaya çalışın ve hislerinizi bundan sonra doğru kişi için kullanın. Sizde sonuçta bir kainat güzeli veya kainatın en yakışıklı erkeği değilsiniz. Biraz daha ılımlı yaklaşarak ona bu olayı güzel bir şekilde açıklayın.Bir önceki yazımız olan Defne Joy Foster Öldü başlıklı makalemizde defne joy foster, defne joy foster neden öldü ve defne joy foster öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık