DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Türk Telekom Selfy Kampanyaları

2 yıl önce

Türk Telekom

Türk Telekom’un bildiğiniz üzere yeni uygulaması ve kampanyası Selfy. Selfy sayesinde tüm internet paketlerine, konuşma paketlerine veya SMS paketlerine daha avantajlı erişebiliyorsunuz. Peki Türk Telekom’un Selfy için yapmış olduğu kampanya nedir? İşte sizlere Türk Telekom Selfy kampanyaları ve indirimleri…

Türk Telekom yeni gelenler veya hat taşıyanlar için 39 TL. Şuanda Selfy’de bulunan için 49 TL’den sunuluyor.

yeni gelenler veya hat taşıyanlar için şuanda TT’de bulunanlar için hepsinde aynı ücret alınıyor. İçerisinde 3 GB internet, 500 dakika her yöne konuşma ve 5000 adet SMS var.

Türk Telekom Mor Medium paketinin aylık ücreti 23 TL. İçerisinde 23 TL’e toplamda 5 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve her yöne 5000 adet büyük bir SMS yer alıyor.

Türk Telekom Mor Large paketinin aylık ücreti 27 TL. 7 GB internet var bu pakette ve ayrıca 750 dakika her yöne konuşmayla 5000 adet SMS hakkı da bulunuyor. Bu paketi kullanırsanız size 1 ay boyunca ücretsiz olarak TT Müzik, Playstore’da indirim, Tivibu GO üyeliği veriliyor.

Şuanda en ucuz ve en iyi TT paketleri bunlar. Çok ucuz fiyatlara bu paketlere sahip olabiliyorsunuz. Herhangi bir TT bayisine gidip hemen hattınıza kontör yükletin ve hızlı bir şekilde bu paketlere kayıt olun. Şuanda TT’de herhangi bir ücretsiz bulunmuyor.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık