DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Whatsapp Güncelleme Nasıl Silinir?

2 yıl önce

Bildiğimiz üzere Whatsapp son güncellemesini yaptı ve bu güncellemeyle birlikte bir çok şeyi değiştirdi. Mesela ‘Kişilerim’ yeri kaldırıldı ve bu yerin yerine Hikayeler yani Status kısmını getirdi. Akıllı telefonumuzda bu güncellemeyi otomatik olarak yaptı ve biz bu kişilerim yerini göremiyoruz. Peki bu güncellemeyi nasıl kaldıracağız? Whatsapp güncellemesi nasıl kaldırılır? Bugün bu konu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Eğer güncellemeyi beğenmediyseniz aşağıda yazılanları yapmayı deneyebilirsiniz.

Whatsapp’ın son yaptığı güncellemeyi telefonunuzdan tamamen kaldırmak istiyorsanız ilk önce akıllı telefonunuzda bulunan Whatsapp uygulamasını tamamen kaldırın ve temizleyin. Daha sonra internet üzerinde Whatsapp’ın eski sürümlerine dair uygulama linklerine göz atın. Bu eski sürümleri indirdikten sonra Whatsapp’ı tekrardan kurun ve bu şekilde yeni güncellemeyi deaktif hale getirerek kişilerim sekmesine geri kavuşun. Buradan size eski sürümlere dair Whatsapp indirme linki verebilirdik fakat maalesef, kurallara aykırı olduğu için buradan sizlere linki veremiyoruz. Fakat internette küçük bir araştırmayla hemen bu uygulama linklerini bulabilirsiniz.

Bunun haricinde birde Whatsapp Plus adlı bir uygulama var. Bu uygulama sayesinde gelecek olan tüm güncellemeleri pasif hale getirebiliyorsunuz. Hatta Whatsapp’ı tamamiyle özelleştirip, istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bu Whatsapp Plus’ında internette linklerini bulabilirsiniz. iOS için şuanda yapılabilecek bir şey yok. Maalesef, son güncellemeyle Whatsapp’ı kullanmak zorundasınız. Belki ilerleyen günlerde iOS yani iPhone telefonlar içinde başka bir uygulama çıkartılabilir.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ALİ KOCA dedi ki:

    inteneti kesin

Yorum Yaz


Yukarı Çık