DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Altın ve Döviz Piyasalarına Genel Bakış

5 yıl önce

Altın ve Döviz Piyasalarına Genel Bakış

Altın ve Döviz Piyasalarına Genel Bakış

Dünya üzerindeki her küçük veya büyük yatırımcı açısından büyük bir önem arz eden altın fiyatları üstündeki değişimler, artık eşzamanlı olarak izlenmekte ve bu bir zorunluluk haline gelmektedir. Altın fiyatları, dünya borsaları üzerinde yaşanan gelişmeler, forex, döviz kurlarındaki anlık değişimler gibi ekonominin lokomotifi durumundaki tüm bilgilere eşzamanlı ve detaylı olarak ulaşabileceğiniz bir platform olarak hazırladığımız web sitemiz, kullanıcı dostu bir yapıda ve özel olarak tasarlanmıştır. Henüz ziyaret etmediyseniz, en kısa süre içerisinde mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Kaynak: http://altinfiyati.finansx.com/

Avrupa’nın en çok kullanılmakta olan para birimi olan bu para birimi, özellikle döviz piyasalarının en gözde para birimlerinden birini oluşturmaktadır. Bu neden dolayısı ile Türk Lirası ile değeri 2 TL’nin altına inmemektedir. Geçtiğimiz kısa bir süreç içerisinde ve halen etkisini göstermekte olan bir kriz atlatmış olan Avrupa ekonomisi nedeni ile etkilenen Euro para birimi yine de değerini kaybetmemiştir.

Kaynak: http://euro.finansx.com/

Dünyanın her bölgesinde yaşanan olayların, ekonomilere olan etkilerinin artık anlık olarak tüm dünya ekonomilerinde de hissedildiği günümüz dünyasında, en önemli veri durumunda olan Amerikan doları verileri, tüm dünya tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. Globelleşen dünya ekonomisine başarılı bir şekilde entegre olabilmiş ve uluslar arası ekonomik koşullara hızla uyum sağlamış olan ülkemiz ekonomisi açısından da büyük önem taşıyan dolar fiyatları, tüm insanlarımızı çeşitli şekillerde etkilemeye devam etmektedir.

Kaynak: http://dolar.finansx.com/

Altın, döviz ve piyasalar hakkında detaylı anlatım ve makaleler için finansx.com’u ziyaret edebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan 2011 Renkli Gece Elbiseleri başlıklı makalemizde 2011 gece elbise modelleri, 2011 gece elbiseleri ve 2011 gece kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Altın ve Döviz Piyasalarına Genel Bakış Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Piyasa Analizcisi dedi ki:

  Fiyatlar USD 1, 341,90, 31 Ekim den yüksek Şubat 13 USD1, 286,20 bir ons, düşük de destek ve direnç bulması olasılığı vardı.
  Bu arada, Mart gümüş kadar% 0,25, USD 21.868 bir kuyumcu ons işlem gördü.
  Gümüş vadeli USD20.44 bir Troy ons, USD22.00 de 14 Şubat düşük ve direnç, 7 Kasım gelen yüksek destek bulurken idi.
  Altın ve gümüş fiyatları sert kış hava büyüme üzerinde tartılır olarak ABD ekonomisinin geçen yılın sonundan bu yana ivme kaybettiği yönündeki kaygılar sürerken, son haftalarda iyi desteklenir olmuştur.

  Cuma günü veriler ABD sanayi üretimi% 0.3 kazanç için beklentilerine göre, Ocak ayında bir önceki aya göre% 0.3 düştü.

Yorum Yaz


Yukarı Çık