DOLAR: 5.48 TL
EURO: 6.22 TL

Google’dan Yazın İlk günü logosu

7 yıl önce

Google’dan Yazın İlk günü logosu

Google'dan Yazın İlk günü logosu

Yazın ilk günü, 21 Haziran’dadır.Yazın ilk günü her haziran ayı ortasındadır. Yazın ilk günü google bu önemli günü unutmamıştır.Yazın ilk günü google doodlesi sitemizdedir.Yazın ilk günü anında sizlerle.Yazın ilk günü ana okulu tasarımı ve tatil günü.

azın ilk günü, 21 Haziran’dadır. her haziran ayı ortasındadır. bu önemli günü unutmamıştır. google doodlesi sitemizdedir. anında sizlerle. ana okulu tasarımı ve tatil günü.

Bugün 21 Haziran ve en uzun gündüzü bugün yaşayacağız. Güneş yengeç dönencesi üzerine bugün 90 derecelik bir açıyla gelecek. Kuzey yarım küre en uzun gününü yaşayacak ve günler kısalacak bu günden sonra. Google ise bugüne özel bir doodle hazırlamıştır.

Yazın ilk mevsimi haziranın son haftasına gireceğimiz şu günlerde nedir bu yazın ilk günü muhabbeti dediğinizi duyar gibiyim. Teknik olarak bu konuda pek bir bilgim yok, birazdan google amcanın yazın ilk günü logosuna tıklayarak sizler için biraz bilgi aktaracağım.

Yazın ilk günü

Yazın ilk günü
Evet arkadaşlar ekşi sözlükten almış olduğumuz bir bilgiye göre 21 haziran tarihi kuzey yarım kürede yazın ilk günü olarak geçmekteymiş. Bunun tam zıttı yani güney yarım kürede ise yaz başlangıç tarihi 21 aralık olarak geçmekteymiş.

Ayrıca değişik bir yorum ile yazın ilk günü üniversite öğrencileri için finallerin bittiği gün olarak ta geçmekteymiş

Her neyse arkadaşlar az da olsa sizlere biraz bilgi sunabildiğim için mutluyum. Google amca herşeyi bilir elbet bu logo içinde bildiği birşey vardır. İşte meşhur 21 haziran yazın ilk günü google logosu (www.cekaraman.net)Google’dan Yazın İlk günü logosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık