DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Sevgililer Günü için Hediyeler Öneriler

Sevgililer Günü için Hediyeler Öneriler

Sevgililer günü() hediyesi olarak sadece ona özel, kişiye özgü, alışılagelmişin dışında bir hediye almak ilişkiniz için büyük önem taşıyacaktır. Bunun için sizlere sevgililer gününde sıradışı hediyeler için bir kaç ipucu vereceğim. Sevgililer gününde ne hediye alabilirim diye düşünmenize gerek kalmayacak. Bu hediyeler birbirinden güzel. Hepsini yorumlayarak hazırladım.

 • Sevgilinize güzel bir takvim hazırlayabilirsiniz. Seçtiğiniz 12 adet resimi bilgisayar yardımıyla altlarına ayları ekleyerek bir takvim haline getirip bunu matbaada bastırıp sevgilinize hediye edebilirsiniz. Böylece onunla her günün önemini anlatmış olabilirsiniz.
 • Sevgilinize karakalem portresi yaptırabilirsiniz. İlginç bir fikir buda . Sonuçta çok büyük emekler verilerek hazırlanan bir resim olduğu için ona verdiğiniz önemi böylece anlatabilirsiniz.
 • Sevgilinizle çekilmiş olan bir fotoğrafınızı puzzle üstüne bastırabilir ve parçalara ayrılmış şekilde oan hediye edebilirsiniz. Daha sonra sevgiliniz her kavga ettiğinizde onları ayırır, her barışmanızda ise puzzle’ın parçalarını tekrar birleştirir. Adı üstünde yapboz zaten.
 • Eğer abi bende para var diyorsanız alışagelmiş pırlanta yüzüklerden ziyade iki kalpli pırlanta kolye almanızı tavsiye edebilirim. Mesajı hediyenin adında saklı zaten iki kalpli pırlanta.
 • Eğer kopuk delidolu bir sevgiliniz varsa ve sizde aynen böyleyseniz. Aranızdaki ilişki sadece aşk değil arkadaşlık ilişkiside varsa, birbirinize çok değer cekaraman.net veriyorsanız. Alacağınız Sudoku Tuvalet Kağıdı ile hem ona karşı semaptikliğinizi bir kere dah gösterir hemde unutulmaz bir hediye almış olabilirsiniz : )) Nede olsa tuvalette çok zaman oluyor sudoku çözmek isteyen oluyordur mutlaka : ))

 • Erkek arkadaşınıza eğer bir hediye alıyorsanız alışagelmiş hediyelerden Zippo çakmağı tavsiye edebilirim.
 • Hürrem Sulat yüzüğü ile onun Kanunisi olduğu mesajını verip güven tazeleyebilirsiniz.
 • Saydam tepsi üzerine lazerle işlenmiş İsimlerinizi ve ortalarına bir kalp resmi yaptırabilirsiniz. Böylece ömür boyu birlikte olmak istediğiniz mesajını verebilirsiniz.
 • Fotoğraflı Seni Seviyorum Yazılı Çerçeve hazırlatabilirsiniz.
 • Sihirli el ısıtıcı alabilirsiniz. Nedir bu el ısıtıcı diyecek olursanız. İçerisinde bulunan madde sayesinde eldiven gibi giyilir ve eli 30 -35 derece arası sıcaklıkta tutar. Üzerine yaptıracağınız bir kalp deseni ile değişik bir görünüm katabilirisniz..
 • Klasiklerden Çikolat dolu bir kalp yaptırabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Defne Joy Foster Öldü başlıklı makalemizde defne joy foster, defne joy foster neden öldü ve defne joy foster öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. zübeyde yazıcı dedi ki:

  bence karakalem portre en ideal hediye. düşünsenize sadece kişiye özel.

 2. ece dedi ki:

  Sevgililer artık sıradan hediyeleri beğenmiyor.Güzel ilginç hediyeelr bekliyor tarzında ilginç sevgililer günü hediyesi önerisi olan var mı ?

Yorum Yaz


Yukarı Çık