DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Bayram Tatili Kapıda Planlar Akılda…

2 yıl önce

Bayram Tatili Kapıda Planlar Akılda…

Bayrama sayılı günler kala hepimizde tatlı bir telaş oluyor. Hele bir de bayram tatili uzun olursa çok daha fazla heyecanla bekliyoruz. Kimilerimiz uzun tatili fırsat bilip tatil yerlerine kaçmanın planını yaparken kimilerimiz de İstanbul boşalsa da şöyle trafik olmadan rahat rahat gezmenin planını yapıyor.

Böyle uzun tatillerde şehir boşaldı mı ne keyiflidir İstanbul’u doyasıya yaşamak. Nereye gitsek, ne yapsak, ne yesek ne içsek soruları için de Google’a başvurun derim. En güzel kahvaltı mekanlarını aratıp en çok seveceğiniz ortamı seçip yollara düşebilirsiniz. Ya da İstanbul’da gezilecek mekanları aratıp kendinize mini bir gezi rotası hazırlayabilirsiniz. Kısacası bu bayram 40 kapının ipini çekebilirsiniz.

ido

İstanbul’un tadını çıkarmak isteyenler kadar bayram geleneklerine bağlı kalıp bayram ziyaretlerini yapmak isteyenlerimiz de var. Eş dost ziyareti, aile yemekleri bayramın en keyifli halidir. Çoluk çocuk bir arada keyifli vakit geçirmek, büyüklerinizi ziyaretlerinizle memnun etmek için uzun bir tatil sizi bekliyor.

Bol bol gezeceğiniz bu bayram için ulaşım konusunda size birkaç hatırlatma yapmak isterim:  Köprü ve otoyolların ücretsiz olduğunu unutmayın. Ayrıca toplu taşıma araçlarını tercih edecek gezginler için otobüsler de bedava. Avrupa ve Asya arasında denizyolundan özellikle İDO iç hat seferlerinden faydalanacak CEPTETEB kredi kartı sahipleri için bir başka müjde de İDO ile indirimli seyahat edebilecekleridir. Şayet turnikelerden kredi kartınızı kullanarak geçerseniz her geçişiniz için 9 TL yerine 7 TL ödersiniz böylece İDO iç hatlarda 5. biletiniz bedavaya gelir!

Bu kadar güzel fırsatların bir arada olduğu bir bayram tatili için şimdiden plan yapmaya başlayın derim. Böylece tenha İstanbul’un ve bayramın tadını tüm sevdiklerinizle beraber doyasıya çıkarabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi bayramlar dilerim.Bir önceki yazımız olan Yok Böyle Dans 26 Aralık Kim Elendi ? Kim Birinci Oldu ? başlıklı makalemizde Yok Böyle Dans 26 Aralık, Yok Böyle Dans 26 Aralık azra akın izle ve Yok Böyle Dans 26 Aralık birinci kim oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bayram Tatili Kapıda Planlar Akılda… Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık