DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

İşin Ehli Firmalar Tek Çatı Altında

5 yıl önce

İşin Ehli Firmalar Tek Çatı Altında

Hizmet ve alınan bu hizmetin kalitesi ile ilgili sıkıntıları yaşadığımız bir dönemde hayal edin ki sizin sıkıntınızı çözmek için firmalar kuyruğa giriyor. Hizmet ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde sorunsuz ve uygun fiyat garantisi ile size sunuyorlar. İşte bu tür firmaları bir araya toplayan bir internet sitesinden sizlere bahsedeceğim. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Kocaeli, Antalya, Bursa, Tekirdağ, Eskişehir, Sakarya, Manisa, Kayseri şehirlerinde hizmet veren ve bu hizmetleri 30 ana kategori altında 300 alt kategori ve bu kategorilere bağlı 6000 kayıtlı işin ehli firmalarla ile yürüten bir internet sitesi.

Sitenin çalışma prensibinden bahsedelim. Diyelim ki sigorta şirketi aramaktasınız. Almak istediğiniz sigorta hizmetini trafik sigortası olarak varsayalım ve bulunduğunuz şehri Ankara olarak ele alalım. Öncelikle anasayfada bulunan kategorilerden sigorta kategorisine tıklamalısınız. Karşınıza gelen sigorta türlerinden Trafik Sigortasını seçiyorsunuz. Bir sonra ki adımda ise sizi hizmet almak istediğiniz ili seçeceğiniz bölüme yönlendirecektir. Bu bölümde yaşadığınız ya da hizmet almak istediğiniz ili ve ilçeyi seçiyorsunuz. Gerekli bölgeleri dolduruyorsunuz devam butonuna basıyorsunuz. Bir sonra ki adımda Ehil.com’un oluşturduğu sigorta şirketleri listesi karşınıza geliyor. Bu bölümde sizden telefon numaranızı girmenizi istemektedir. Buraya telefon numaranızı girdikten sonra internet sitesi sizin telefon numaranızı ve almak istediğiniz hizmeti işin ehli firmalara yönlendiriyor. Bu firmalar size ulaşıp tekliflerde bulunuyor. Böylelikle almak istediğiniz hizmeti en uygun teklifle en güvenilir firmalardan almış oluyorsunuz. Ehil internet sitesinin verdiği hizmetleri tanıyalım. Ehil aracılığı ile artık bahçe ve Peyzaj işleriniz için firma firma gezme devri kapandı. Siz kategoriye girin ve ihtiyaçlarınızı belirtin onlar size en uygun firmaları eşleyip tekliflerini sunsunlar. Boya, Alçıpan veya kartonpiyer işleriniz mi var. O zaman sokak sokak gezip de hangi usta iyidir hangi firma iyidir diye düşünme devrini kapatın. Ehil sizin için işin ehlini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Ayrıca ehil.com aracılığı ile Nakliyat, Tesisat işleri, İnşaat işleri, dekorasyon, temizlik işleri, reklam ve promosyon işlerinizi de rahatlıkla işin uzmanı ekiplere yaptırabilir bu firmalardan teklifler alarak bütçenize ve vaktinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Sadece müşteri odaklı bir internet sitesi değil ayrıca firma odaklı bir internet sitesi olarak da düşünebiliriz. Bir tadilat ve restorasyon işi yapan firmanız var. Bulunduğunuz semtten başka yerlerde de iş arıyorsunuz. O zaman Ehil’e firma olarak başvuru yapabilirsiniz ve sizde hizmet almak isteyen müşterilere ulaşabilir, müşteri potansiyelinizi geliştirebilir iş çapınızı büyütebilirsiniz.

Artık aradığınız hizmeti sarı sayfalara bakarak, tanıdıklara sorarak ya da internet sitelerini tek tek talan ederek alma devri kapandı. Artık ehil.com ile siz aradığınız firmayı değil firma sizin bulacak.Bir önceki yazımız olan Yok Böyle Dans 26 Aralık Kim Elendi ? Kim Birinci Oldu ? başlıklı makalemizde Yok Böyle Dans 26 Aralık, Yok Böyle Dans 26 Aralık azra akın izle ve Yok Böyle Dans 26 Aralık birinci kim oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. QFS PEYZAJ dedi ki:

    akıllıca bir düşünce

Yorum Yaz


Yukarı Çık