DOLAR: 5.82 TL
EURO: 6.56 TL

Netlence.com Bebek Oto Koltukları

4 yıl önce

Netlence.com Bebek Oto Koltukları

Bebek oto koltukları, son yıllarda yapılan düzenlemelerle artık zorunlu hale getirilmiştir. Yönetmelikte yapılan değişikliklerle boyu 135 cm’den kısa ve 36 kg’dan hafif çocuklar için oto koltuk kullanılması gerekmektedir. Yavaş hızlarda dahi aniden frene basıldığında çocuklar ister istemez ön tarafa doğru savrulabilmektedirler. Oto koltukları bu konuda çocukların güvenliğini sağlamada etkilidir.

Şimdi de aracınız için seçebileceğiniz oto koltuk çeşitlerine bir bakalım. Bizler de bebeğinizin konforu için Netlence oto koltuğu çeşitlerini tavsiye ediyoruz. Maxi – Cosi ve Benbat markaları tarafından üretilen bebek oto koltukları aracınız için çok şık modellerle .

Netlence.com’daki bebek oto koltukları modelleri arasında aracınızın iç tasarımına uygun çok sayıda bebek oto koltuğu bulunmaktadır. Mavi, pembe, kırmızı, gece mavisi, gri, siyah, ceviz kahvesi gibi birçok renk seçeneğinin arasından dilediğinizi seçebileceğiniz gibi, bebek oto koltuk çeşitleri arasında çocuğunuzun yaşına ve kilosuna uygun bebek oto koltuğu çeşitlerini bulabilirsiniz.

Modeller arasında kolaylıkla takılabilen kemer askıları ve yan koruma sistemi (SPS) gibi birçok özelliğe sahip bebek oto koltuk modellerini bulacaksınız. Ayrıca bebek oto koltuk modelleri arasında oturmaktan, yatış pozisyonuna kadar her pozisyonda çocuğunuzu yerleştirebileceğiniz modeller de mevcuttur.

Ayrıca Netlence.com’daki bebek oto koltukları arasında isofix standardına uygun modeller de bulunmaktadır. Bilindiği gibi isofix standardı, 2006 yılından beri birçok araç üreticisi tarafından uygulanmaktayken, AB’de 2011 yılından sonra tüm araçlar için zorunlu hale getirilmiştir. İsofix; bebek oto koltuğunu araca nasıl dizayn edeceğini bilemeyenler için kolaylık amacıyla sunulmuş bir standarttır. İsofix ile birlikte bebek oto koltukları artık aracın emniyet kemerlerine değil, 2 adet bağlantı noktasına bağlanacak şekilde üretilmektedir. Eskiden emniyet kemerine bağlanacak şekilde üretilen bebek oto koltukları, nasıl kullanacağını bilmeyen kişiler tarafından çok yanlış şekillerde bağlanmaktaydı. İsofix ile birlikte bu yanlışların kolaylıkla önüne geçilmiştir.

Ayrıca Netlence.com’da yine çocuğunuz için üretilmiş olan baş ve boyun yastıklarına da göz atabilirsiniz. Bu baş ve boyun yastıkları da yine kırmızı, sarı, siyah, kahverengi renklerde olduğu gibi, çocuğunuzun çok hoşuna gidecek panda, köpek ve aslan şeklinde modeller halinde satışa sunulmaktadır.Bir önceki yazımız olan Yok Böyle Dans 26 Aralık Kim Elendi ? Kim Birinci Oldu ? başlıklı makalemizde Yok Böyle Dans 26 Aralık, Yok Böyle Dans 26 Aralık azra akın izle ve Yok Böyle Dans 26 Aralık birinci kim oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Netlence.com Bebek Oto Koltukları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık