DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

2 yıl önce

Turkcell’in her geçen gün büyüyen müşteri kapasitesi nedeniyle her zaman Turkcell tarafından hediye internet, hediye dakika veya bedava sms verilemiyor. Fakat biz sizler için araştırdık ve bu konu hakkında bedava internet paketlerini bulduk. Turkcell’in müşterileri için yapmış olduğu tüm kampanyaları ve diğer bedava internet paketleri, bedava dakika paketlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Şimdi hemen sizlere bu paketlerin tanıtımını yapalım.

İlk 1 GB bedava internet paketini ele alacağız. Bu pakete sahip olabilmeniz için ilk önce Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Eğer Turkcell Hesabım uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirirseniz Turkcell tarafından hattınıza otomatik olarak 1 GB hediye internet yüklenecek. Ayrıca bitmedi daha durun. Eğer bu uygulamayı kullanarak telefonuza 30 TL’lik kontör yüklerseniz yine aynı şekilde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz hediye internet paketi hattınıza yüklenmiş olacak.

Turkcell’in müşterileri için hazırlamış olduğu BİP adlı uygulama sayesinde yine 1 GB ücretsiz ve bedava olan internet hakkını alabiliyorsunuz. BİP bir mesajlaşma uygulaması yani BİP’i Whatsapp gibi düşünebilirsiniz. BİP sayesinde yine Whatsapp gibi videolar, resimler veya fotoğraflar gönderebiliyorsunuz. Hem de kullandığınız süre boyunca 1 GB bedava internet hakkına da sahip oluyorsunuz. Bu bedava internet paketi için BİP’i indirmeniz yeterli olacak. Diğer operatörlere bakarsak aslında Turkcell daha fazla bedava internet paketi veriyor.Bir önceki yazımız olan Yok Böyle Dans 26 Aralık Kim Elendi ? Kim Birinci Oldu ? başlıklı makalemizde Yok Böyle Dans 26 Aralık, Yok Böyle Dans 26 Aralık azra akın izle ve Yok Böyle Dans 26 Aralık birinci kim oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık