DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Wi-Fi Şifresini Hatırlatma Programı

Wi-Fi Şifresini Hatırlatma Programı

Genellikle ev veya işyeri için kurduğumuz internet ağını artık günümüz teknolojileriyle rahatlıkla Wi-Fi ağıyla çevredeki diğer cihazlarla paylaşabiliyoruz. Ancak kimi zaman paylaştığımız bu şifreleri unutabiliyoruz. Herhangi bir eş – dost gelerek bizden Wi-Fi şifresini istediğinde ve biz de unuttuğumuzu söylediğimizde ister istemez bu durum yanlış anlaşılabiliyor. Bu yazımızda sizler için bu işlevi yerine getiren birkaç küçük programı tanıtacağız.

Wireless KeyView

Bu küçük program sadece 64.5 KB. Yapmanız gereken tek şey daha önce ağınıza bağladığınız herhangi bir bilgisayara bu programın dosyasını yüklemek ve çalıştırmak. Program kurulmaya gerek kalmadan derhal, o güne kadar kaç tane Wi-Fi ağına bağlanmışsanız tamamının şifrelerini size sıralayacaktır.

Yalnız bu programı Google Chrome ile indirdiğinizde zararlı program diyerek açmayabilir. MozillaFirefox ile indirmenizi öneriyoruz.

Yalnız şunu da belirtmekte fayda var ki bu program size herhangi bir Wi-Fi ağının şifresini kırmanızı sağlamaz. Sadece bilgisayarınızda kayıtlı olan, daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağlarının şifrelerini size gösterir.Bir önceki yazımız olan SSD Hard Disk Nasıl Kullanılır, SSD ve HDD Farkları Nelerdir? başlıklı makalemizde SSD Hard Disk, ssd nasıl kullanılır ve ssd ve hdd farkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Wi-Fi Şifresini Hatırlatma Programı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık