DOLAR: 5.48 TL
EURO: 6.22 TL

2013 İlkbahar – Yaz Saç Trendleri ve Resimleri

5 yıl önce

2013 İlkbahar – Yaz Saç Trendleri ve Resimleri

1_(1)_1529672342515ea529b786f

2013 İlkbahar Yaz defilelerinde öne çıkan saç trendlerini birlikte inceleyelim.

Salaş

Yataktan çıktığınız gibi kendinizi dışarı atmaya alışkınsanız bu trende bayılacaksınız. Çünkü bu yaz dağınık saçlar oldukça trend.

Ensede atkuyruğu

Sıkı sıkıya taranarak oluşturulmuş düzgün at kuyruklarına bir süreliğine ara verebilirsiniz. Rahatça toplanmış, tepede değil ensedeki atkuyrukları bu sezon revaçta!

Yaratıcı örgüler

Örgülerin trendler arasında yer almadığı bir sezonu neredeyse hatırlamıyor gibiyiz. Bu sezonda ise örgüler daha yaratıcı bir şekilde karşımızda, siz de dümdüz örgüler yerine farklı modeller denemekten

2013-ilkbahar-yaz-sac-modelleri

Saç aksesuarları

Bu yaz saçınızı süslemekten korkmayın! Renk renk tokalar, taçlar ya da fularlar…

Islak görünüm

Sanki biraz önce denizden ya da banyodan çıkmışsınız gibi duran saçlar yaz günlerinin vazgeçilmezi… Duş alıp ıslak saçlarla dışarı çıktığınızda akşam eve dönene kadar aynı görüntüyü korumak istiyorsanız ıslak görünümlü jöle ya da spreylerden yardım alabilirsiniz.

2013-ilkbahar-yaz-saç-modelleri) 6

Özgür topuzlar

Bu yaz kusursuz görünen topuzlarla uğraşmanıza gerek kalmayacak. Ensede topladığınız daha salaş topuzlarla balerin görüntüsünün ötesine çıkmakta özgürsünüz.

images

Retro görünüm

601’lı yılların rüzgarı 2013 İlkbahar Yaz defilelerini etkisi altına alır da saçları almaz mı? Bir hayli yandan ayrılmış saçlar, krepeler, yumuşak dalgalar…

2013-ilkbahar-yaz-saç-modelleri-15

Kakül

Eğer saçlarınızda biraz iddia, biraz değişiklik peşindeyseniz koşarak kuaförün yolunu tutun ve hemen yüzünüze uygun bir kakül kestirin demeyeceğiz. Kakül yüzün tüm şeklini değiştireceğinden, iyice düşünün taşının ve harekete öyle geçin. Kestirecek cesareti kendinizde bulamıyorsanız tek parça olarak satılan kakül postişlerinden yararlanabilirsiniz.

2013-ilkbahar-yaz-saç-modelleri-13Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Yeşim dedi ki:

    Topuz saç modelini çok beğendim. diğer saç modelleri de 2013 yaz ayları için ideal görünüyor.

Yorum Yaz


Yukarı Çık