DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

CS:GO Owerwatch Nedir? Nasıl Gelir?

1 yıl önce

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan ve her zaman zirve de kalan CS:GO (Counter Strike: Global Offensive)’de bildiğiniz üzere Owerwatch sistemi var. Bu sistem sayesinde oyun içerisinde hile yapan veya hile kullanan kişiler tek tek tespit edilerek ceza alıyor. Kimisi kısa süreli olarak ceza alırken kimileri CS:GO sunucularından tamamen uzaklaştırılıyor. Peki, bu sistem tam olarak nasıl işliyor? Bu sistemi her oyuncu kullanabilir mi? Gelin sizlerle beraber CS:GO’nun Owerwatch sistemini detaylı olarak inceleyelim.

CS:GO Owerwatch sistemi yukarıda da denildiği gibi oyun içerisinde hile yapan kişileri tespit ederek ceza verilmesini sağlıyor. Bu sistemi her kullanıcı kullanabilir fakat bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar arasında şunlar yer alıyor;

  • CS:GO sunucularında hiç bir şekilde ceza almamak.
  • CS:GO sunucularında çok fazla gereksiz yere oyuncu rapor etmemek.
  • CS:GO sunucuları içerisinde bulunan oyuncu karakterinin veya seviyesinin Nova seviyesinin üzerinde bulunması gerekiyor.
  • CS:GO sunucuları içerisinde resmi olarak en az 150 win yani kazanım alması gerekiyor.
  • CS:GO sunucuları içerisinde uzun süreli olarak aktif bir şekilde oyun oynamış gerekiyor.

Bu ve bu gibi şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız en geç 1 içerisinde CS:GO karakterinize Owerwatch özelliği gelecektir. Owerwatch özelliği için herhangi bir yere başvurmanız gerekmiyor. Owerwatch uygun görüldüğü taktirde kişinin profiline otomatik olarak yüklenen bir şeydir.Bir önceki yazımız olan meta taglarınızı nasıl ayarlayacagınızı google söylesin başlıklı makalemizde Google, meta tag ve meta tag ayarı hakkında bilgiler verilmektedir.

CS:GO Owerwatch Nedir? Nasıl Gelir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık