DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Skype Üzerinden Çoklu Konuşma Nasıl Yapılır?

5 yıl önce

Üzerinden Çoklu Konuşma Nasıl Yapılır? ( Konferans Konuşması ) 

Bu yazımızda Skype üzerinden çoklu konuşma nasıl yapılır bunu anlatacağız. Skype üzerinde birden fazla kişiye aynı anda aynı mesajları göndermek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle Skype üzerinden oturum açın ve ardından alttaki resimde görünen grup simgesine tıklayın.

1

Daha sonra grup olarak konuşmaya eklemek istediğiniz kişilerin üzerine basılı tutarak “Eklemek istediğiniz kişileri buraya sürükleyin” yazan yere bırakın.

2

Daha sonra yazdığınız herhangi bir mesaj grup içerisindeki herkese gönderilecektir. Eğer bu oluşturduğunuz grup ile daha sonra tekrar konuşma yapacaksanız bu grubu bir kişi gibi kaydedebilirsiniz. Aşağıdaki resimde olduğu gibi grubu kişilere kaydet yazan yere tıklayarak gruba bir isim vermeniz yeterlidir.

3

Skype ile 2011 yılından beri grup olarak görüntülü konuşma yapılabiliyor. Yani 1’den fazla kişiye aynı anda görüntülü konferans verebiliyorsunuz. Ancak bu özelliği kullanabilmek için grup olarak görüntülü konuşma yapan kişilerin en az birisinin Premium üye olması gereklidir. Grup olarak görüntülü konuşma yapabilmek için aşağıda görüldüğü gibi gruba çağrı yap yazan yere tıklamanız yeterlidir.

4Skype Üzerinden Çoklu Konuşma Nasıl Yapılır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık