DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk Filmi Fragmanı ve Özeti

6 yıl önce

: Krallığa Yolculuk Filmi Fragmanı izle

27 Temmuz Cuma 2012 günü vizyona giren filmlerin arasında Tayland yapımı bir çizgi film bulnuyor. Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk Filmi sinemalarda. Filmi izleyen arakadaşlar konu altında film hakkında yorumlarını belirtebilirler. Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk Filminin seslendirmesini Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Sezen Aksu yapıyor.

Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk Filminin konusuna gelelim ve daha sonra Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk Filmi Fragmanı izleyelim  :

Max ile Gölgelerin Efendisi 1. bölümde devam ettiği gibi ezeli mücadelesi bu bölümde de yani Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk’da da devam ediyor. Son güç kristalini ele geçirmemesi için Max’ın çok dikkatli olması gerekiyor. Fakat Max ve arkadaşlarının karşısına Gölge Yarasaları ve Gölge Örümcek çıkıyor. Sonsuzluk ormanından gizemli adaya uzandıkları zorlu ve macera dolu bir yolculuk sonucu, son güç kristalinin bulunduğu Buzlar Diyarı’na varıyorlar. İyi eğlenceler.Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk Filmi Fragmanı ve Özeti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık