DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Resident Evil 5: İntikam Resident Evil: Retribution Filmini izlemelisiniz

6 yıl önce

: İntikam Resident Evil: Retribution

Resident Evil 5: İntikam, Ölümcül Deney 5 filminin fragmanını bulabilirsiniz. Resident Evil 5: Retribution filmini izlemelisiniz. Resident Evil 5 İntikam  olarak izleyebilirsiniz.

Filmin son serisi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Filmin son serisi olması gerçekten üzücü. Kendi dalında bir çığır açan Resident Evil yani Ölümcül Deney serisi son filmi olan Retribution “İntikam” ile pek yakında sinema severlerin karşısında. Muhteşem görsel efektleri, muhteşem oyuncuları farklı bir senaryosu ile pek çok sinemasever tarafından tam not alan Ölümcül deney bu serisi ile de bizi heyecanlandırmaya başladı bile. Resident Evil 5 : Retribution Fragmanını izlediğimizde bile filmin heyecanını yaşayabiliyoruz.

Filmin konusuna gelelim : Filmin ölüm yayan şirketi Umbrella Şirketi T-Virüsünü dünyaya yayamaya devam ediyor. İnsan ırkının son ve tek Umudu olan AliCe ise şirketin kalbinde uyanır. Alice bu şirketi alt üst eder ve kendi geçmişindeki gizli perdeyi kaldırır. Alice salgından sorumlu olan kişilerin peşine düşer.

Resident Evil 5 Retribution filmini izleyebilirsiniz.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık