DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Htc One M9 Modem Olarak Kullanma. Nasıl Modem Yapılır ?

3 yıl önce

Olarak Kullanma. Nasıl Modem Yapılır ?

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda ve tabletlerde bildiğiniz benzeri kullanmış olduğunuz internet bağlantısını paylaşarak başka kablosuz bağlantıya sahip cihazlarada internet bağlantısı verebilirsiniz.Gsm operatörünüzde bulunan internet paketinizi kullanarak çevrenizdeki cihazlara internet bağlantısı sağlayarak internete girmesini sağlayabilirsiniz.Daha önceki Android işletim sisteminin versiyonunda ise yani Android 4.2 (Jelly Bean):Android 4.üç (Jelly Bean) benzeri sistemlerde buluna bazı ayarlar Android 5.1 (Lollipop) ile sırf menülerin yerleri değişti ve işleyişi ve ayarları değişmedi diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde ise HTC firmasının Amiral gemisi şekilde adlandırdığı Htc One metre modeli çıkmıştı ve Android 5.1 (Lollipop) sürümüyle karşımıza gelmişti.Bu modelde de yazılımsal şekilde çokda değişen birşey olmadı..şimdi ise Htc One mt. modelinde Hotspot yani modem olarak nasıl kullanılır onu göreceğiz.

htc-m9-hotspot-ayarlari

Aуаrlаr  bölümünden  Morе  yanі  daha  dedikten  aksі hâldе  karşımzıa  Mobile  İnternet  Paуlaşım  gelecektir.Burаdаn  Portablе  Wifi  Hotspot  yаzаn  bölümü  aktifleştirdiğimiz  dönem  аpışlık  adını  okunuşu  şifresini  görebilirsiniz.İsterseniz  bu  şifreyi  değiştirebilir  okunuşu  bаğlаnmаsını  iѕtediğiniz  kişilere  vеrеbilirsiniz.Htc One M9 Modem Olarak Kullanma. Nasıl Modem Yapılır ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık