DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Girilir?

2 yıl önce

’a Bilgisayardan Nasıl Girilir?

İnternet üzerinde bu tür başlıklara rast gelebilirsiniz fakat neredeyse hepsi yarım yamalak bilgilerle dolu. Bugün sizlere eksik olan bu bilgileri vereceğiz ve instagram’a bilgisayardan nasıl girebileceğinizi anlatacağız. Diğer internet sitelerinin paylaştığı yöntemlerle değil. Aksine daha kolay ve daha pratik bir şekilde instagram’a bilgisayardan nasıl girebileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Instagram’ı telefon üzerinden kullanmak her halukarda çok kolay fakat bazı dönemlerde bilgisayar üzerinden de kullanmamız gerekiyor. Bu dönemlerde yapmanız gereken tek şey; ”Eğer bir Windows bilgisayara sahipseniz Windows uygulama mağazasını açmak ve arama yerine Instagram yazmak yeterli.” Evet, Instagram yazdıktan sonra karşınıza telefonda olduğu gibi bir uygulama gelecek. Bu uygulamayı bilgisayarınıza indirip hızlı bir şekilde instagram’da gezinebilirsiniz.

Şuanlık instagram’a bilgisayar üzerinden kolay bir şekilde giriş yapılabiliyor fakat resim vs. bu tür şeyler atılamıyor. Ama rahat ve kolay bir şekilde başkalarının gönderilerine bakabilirsiniz. Başka gönderilere kalp atabilirsiniz veya yorum yapabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar üzerinden yine başkalarıyla sohbet edebilirsiniz.  Sadece yukarıda anlatıldığı gibi tüm işlemleri yapın ve bilgisayarınıza uygulamayı indirdikten sonra hesabınızla giriş yapıp ınstagram’da gezinmeye başlayın. Diğer Bluestacks gibi 3. parti zararlı yazılımları bilgisayarınıza yüklemenizi önermiyoruz. Zira onların hepsi bir Android emulatör ve ne işe yaradığı henüz bilinmiyor. Tüm bilgileriniz o emülatörler üzerinden alınabilir başka birileriyle paylaşılabilir. O cihazları kullanmadan önce bilgisayarınıza indirmeden önce daha dikkatli davranmanızı öneririz.Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Girilir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık