DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır?

2 yıl önce

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan ve her geçen gün değerini hızlı bir şekilde arttıran Instagram’da nasıl takipçi kasacağız? Instagram’da takipçi kasmanın bir çok yolu var. Bu yolların ve yöntemlerin hepsini sizlerle paylaşıp size en uygun takipçi kasma yöntemini bularak seri bir şekilde takipçilerinizi arttırmanızı sağlayacağız. Daha fazla zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde sizlere ”” başlığımızın içeriğini sizlerle paylaşalım…

Fenomen olmak veya fotoğraflarınızın, videolarınızın birileri tarafından takip edilmesini istiyorsanız Instagram bunun için en kolay ve en iyi yöntemlerden bir tanesidir. Instagram’da ünlü olmanız veya herkes tarafından sevilebilirliğiniz her an artabilir. Instagram’da fenomenliğini arttırmak için aşağıda yazan yöntemleri denemeniz gerekir. Sırasıyla instagram’da takipçi kasma yöntemleri;

  • Ücretsiz takipçi kasma uygulamaları var. Bu uygulamaları kullanarak uygulamanın size vereceği belirli limitler dahilinde günlük olarak takipçilerinizi ücretsiz bir şekilde arttırabilirsiniz. Fakat bu uygulamalara pek fazla güvenmeyin.
  • Başka sayfalara reklam vermeyi denediniz mi? Eğer yüksek takipçili sayfalara reklam verirseniz yükselişiniz kaçınılmazdır. Herhangi bir sayfanız varsa bu sayfayı ücret karşılığında başka sayfalara reklam yaptırın.
  • Fotoğrafların altına yorum yapmayı denediniz mi? Fotoğrafların altına ”like, gt, subs, takip et” gibi şeyler yazarak takipçilerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.
  • Instagram’da genellikle fake profiller yani sahte profiller daha çoktur. Sizde hemen kendinize sahte bir profil oluşturarak hızlı bir şekilde takipçilerinizi ve beğenilerinizi arttırabilirsiniz.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık