DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Sahibinden.com’a nasıl üye olunur?

2 yıl önce

.com’a nasıl üye olunur?

sitesi Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş alışveriş sitesi olarak şuanda yayın hayatına devam ediyor. İçerisinde binlerce kişinin bulunduğu ve her saniye kayıt olan kişinin arttığı bu platforma sizlerde kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Sahibinden.com’a üye olmak için ilk önce bir mail hesabına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca sitenin gerçekten doğru olduğuna emin olun. ‘Sahibinden.com’ sitesinde https protokolü bulunuyor. Bunun olup olmadığına dikkatli bir şekilde bakın. Mail adresimiz var ise sahibinden.com adresine giriyoruz ve ‘Üye ol’ butonuna basıyoruz. Hemen bunun ardından karşımıza bir sayfa çıkacak. Sayfa da size şu soruluyor; ‘’Bireysel üyelik mi? Yoksa kurumsal üyelik mi almak istiyorsunuz?’’ Eğer kurumsal bir firmanız varsa kurumsal üyeliği seçiyorsunuz. Fakat bireysel olarak bir şeyleri satın alıp satışını yapacaksanız bireysel üyeliği seçiyorsunuz.

Bu seçimi yaptıktan hemen sonra adınızı, soyadınızı, e posta adresinizi, şifrenizi ve karşınıza çıkan güvenlik kodunu yazıyorsunuz. Daha sonra bunların altında yer alan ‘’Üyelik sözleşmesini okuyup onaylıyorsunuz.’’ Onun altında yer alan onaylı butona da tıklayarak hızlı bir şekilde altında yer alan ‘Üye ol’ butonuna basıyorsunuz. Evet, sahibinden.com adresine üye olmak bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Üye olduktan sonra ücretsiz ilan verebilirsiniz. İlgilendiğiniz ilanları favori ilanlarınızın içerisine ekleyebilirsiniz. Ayrıca ilan sahipleriyle ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Sahibinden.com adresine girerek şimdi hemen üye olun.Sahibinden.com’a nasıl üye olunur? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık