DOLAR: 5.54 TL
EURO: 6.28 TL

Sitem Hit Almıyor Ne Yapmalıyım?

2 yıl önce

Bu konu tüm Webmaster aleminin en büyük sorunlarından bir tanesi olarak bilinir. Diyelim ki yeni bir site açtık ve içerisinde aklınıza gelmeyecek kadar içerik yükledik. Fakat hiç bir şekilde sitemize hit gelmiyor. Ne yapacağız? O siteden ümidi kesmelimiyiz? Yoksa içerik girmeye devam mı etmeliyiz? Bize kalırsa başladığınız hiç bir işten asla vazgeçmeyin. Eninde sonunda o site değerlenecek ve birden yükselişe geçerek para kazandırmaya başlayacaktır. Evet, kolay değil fakat eninde sonunda o sitenin değerleneceğini sizlerde görebileceksiniz. Peki aşama aşama sitenin değerlenmesini sağlamak için neler yapacağız? İşte sizlere bunun cevabı…

Sitenizin hitlenmesini istiyorsanız ve para kazanmaya hızlı bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız yapacağınız işlemler aslında basittir. Günlük olarak özgün içeriklerle sitenizi doğru bir şekilde beslemeniz gerekmektedir. Bir sitenin ana yemeği içeriktir. Daha sonra optimizasyonları gelir. Yani ana yemek üzerine tatlı gibi düşünülebilir. SEO denilen kavramı doğru bir şekilde kavrayıp spam yapmadan sitenize uygulamanız gerekmektedir. SEO 2’ye ayrılır. Bir iç seo vardır. Birde dış seo vardır. Makalenin yani içeriğin içerisine uygulanan SEO’ya iç seo denilir. Site için yapılması gerekenlere dış seo denilir.

Sitenizin yükselmesi için çok fazla dışarıya link vermenizi önermeyiz. Google’ın dediklerini yaptığınız sürece kısa süre içerisinde sizinde siteniz değerlenmeye başlayacaktır. Siz sadece özgün içerik girin ve herşeyi harfiyen yerine getirin. Bir zamandan sonra link almaya başlayın. Yani backlink ve diğer linklerle sitenizin yükselmesini sağlayın. Tanıtım yazıları da alabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Google'dan Yazın İlk günü logosu başlıklı makalemizde Google, Google'dan Yazın İlk günü logosu ve Yazın ilk günü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sitem Hit Almıyor Ne Yapmalıyım? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık