DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.53 TL

Arthemia Tema Resim Ekleme Çözümü

7 yıl önce

Çözümü


Arthemia temada eklediğiniz resimlerin anasayfada görünmesi için resmi “Özel Alanlar” kısmından eklemeniz gerekiyor. Özel Alanlar menüsünü nasıl kullanacağınızı Sesebian blogunda anlatmış. Bu menüyü kullanmadan eklediğiniz resimler anasayfada görünmüyor.

Ne yaptıysam olmadı, yok mu bunun başka yolu, diyorsanız bir iki küçük değişiklikle eskisi gibi resim eklemek mümkün. Hem bu şekilde resimleri sunucunuza yüklemeniz de gerekmiyor, tinypic, imageshack veya yukle.tc gibi servisleri kullanabilirsiniz.

Index.php ve archive.php dosyalarında <?php the_excerpt(); ?> kodunu bulup <?php the_content(); ?> şeklinde değiştirin.

Bu değişikliği yaptıktan sonra “Devamını Oku” linki iki tane çıkabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız yapmanız gereken yine index.php ve archive.php dosyalarına girmek ve aşağıdaki kodları silmek.

<a href=”<?php the_permalink() ?>” rel=”bookmark” title=”<?php the_title(); ?> Devamını Oku &raquo;</a>

Artık resimlerinizi eskiden olduğu gibi Görsel Yükle (a) alanından yükleyebilirsiniz.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Manpal dedi ki:

    ON BEŞ YILI KARŞILARKENKim derdi yarılsın da nihayet yerin altı,Bir anda dlisriin de şu milyonla karaltı.Topraklaşan ellerde birer meşale yansın.Kim der ki şu milyonla adam birden uyansın.Kim derdi seher yıldızı doğsun da bir evden,Kae7sın da cehennemler o bir dalma alevden,Canlansın ışık selleri olsun da o damlaBeş devletin f6ldfcrdfcğfc devlet bir adamla.Kim der ki en son rakamlar da delirsin.On beş asır on beş yılın eb’adına girsin.Dfcnyaları bir fert evet oynattı yerinden,Sarsıldı demirler evet azmin demirinden.Mazi yıkılıp gitti evet fesli, kafesli:Le2kin bugfcnfcn ey granit bfcnyeli nesli,Bir şey ele gee7mez şerefin sade adından.Sen arşı bırak, varsa haber ver kanadından.Gf6kten ne e7ıkar? Gf6k ha bfcyfckmfcş ha değilmiş,Sen alnını gf6ster ne kadar yfckselebilmiş.Gf6kler e7ıkabildin, ue7abildinse derindir,Tarihi kendin yazıyorsan, eserindir.Bahsetme bugfcn sade dfcnfcn mucizesinden,İnsan utanır sonra yarın kendi sesinden.Asrın yaşamak hakkını vermez sana kimse;Sen asrını fcstfcnde izin varsa benimse;Bayrakları bayrak yapan fcstfcndeki kandırToprak eğer uğrunda f6len varsa vatandır

Yorum Yaz


Yukarı Çık